Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki hogy 14 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy 14 éves vagyok és még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
2007. dec. 28. 00:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.Valakinek késöbb sikerül a kapcsolateremtés,lehet hogy most nincs barátod de majd késöbb lesz ne bánkódjál.
2007. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem!!!

nehogy azt hidd h az osztálytásaid akiknek már mind volt barátjuk azok szerették is a barátjukat

menőzni akartak. nehogy azt hidd h ezáltal te kevesebb vagy! eljön majd ennek is az edeje nemm kell mindent elkapkodni!!

2007. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem az! Nem is gondolkodj ilyeneken.. Mint már írták előttem, valakinek később lessz barátja. Nem minden ember egyforma..
2007. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen sem az. Nem kell elsietni a dolgokat. Én ismerek egy lányt, akinek 20 éves koráig nem volt rendes kapcsolata. Idővel majd lesz és ne parázz ezen, mert akkor csak rosszabb! Nyugi!
2007. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


Esetleg te meg tanulj jobban, mint a pasizós csajok az osztályból. Idővel kifizetődőbb beruházás lesz. Vigazstaljon a tudat, aki nagyon hamar kezdi, az könnyebben kiég. És utáa sokkal kevesebb örömet talál benne.

2007. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és akiknem 11 néhány évesen már volt több pasijuk, azok nem lesznek nagyszámok a későbbiekben. te, akinek egy vagy még annyi sem volt sokkal izgalmasabb lessz a későbbiekben. nekem 17 évesen csak egy barátom van, és senki más nem volt elötte, de nem sajnálom, mert megérte annyit várni, hogy most a legboldogabb nőnek érzem magam mellette. Azt bánom, hogy nem fordítottam elég időt a tanulásra. tudom, minden veled egyidő unja ezt, hogy azzal nyavgatjá, hogy ráér még meg stb.... de nehéz kivárni. ne várd... eljön az igazi, ha kell, és akkor remélem te is olyan boldog leszel mint én. Szurkolok need. Fiatal vagy, tiéd az élet, használd ki, de csak okosan.
2007. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hogy meg nem volt baratod, hanem az, hogy azt hiszed ez ciki. 14 evesen ezzel semmi problema sincs, gondolj azokra a humanoidokra akiknek 20 eves korukban sem volt...Nem kell izgulni mlesz majd baratod, ha eljon a megfelelo pillanat. ;)
2007. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írták előttem hogy nem ciki... én ezt nem mondom mert nem vagyok a te társaságodban. Ha a többiekhez akarsz hasonlítani akkor szedd fel az első srácot aki szembe jön. Ahhoz ennyiidősen csak nagy száj meg kivágott ruha kell.

Most jön a tapasztalat: 16 éves srác vagyok nem volt normális barátnőm egyiket sem nevezném annak, mert az hogy a balatonparton beindul és rám mászik, vagy én rá, azt folytatni sem érdemes(kurvákkal meg elvből sem). 14 évesen meg csak egy plusz lelki terror hogy másra is kell gondolnod.Nyugi szerintem te érettebb vagy azoknál akik 14 évesen megbeszélik hogy járnak és ezzel villognak a haveroknak.

2008. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!