Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legcikibb randizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcikibb randizós történetetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Taktikai megfigyelő komment 👀
2021. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Első randin a lány hangosan odaböfögött az étteremben a leültetés utáni kb 3.pillanatban.
2021. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Második randin nálam volt filmnézés. Szex még nem volt.

A lányt, későbbi ( volt) feleségemet lekísértem a lépcsőházban, ahogy az utolsó fordulóhoz értünk, lekapcsolt az automata világítás.

Mondtam, várj azonnal felkapcsolom...erre egy puffanást hallok, villany abban a pillanatban fel, és mit látok?

A lépcső melletti sima "rámpán" félig ülve, fog fekve" szánkázik" le, a belső ajtón pedig csattanva megállt...

Nem bírtam ki nevetés nélkül 😂😂😂

2021. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Becsöngettem a barátnőmék ajtaján, és a férje nyitott ajtót.
2021. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Vidékiként randiztam egy pesti lánnyal, amolyan dupla randi volt (a barátnője is ott volt, ő egy másik sráccal találkozott.)

Odafele úton a vonaton ellopták a pénzem (sajnos figyelmetlen is voltam...). Ezt először nem is vettem észre, találkoztam a lánnyal, onnét metróval mentünk a randi helyszínére, és mivel blicceltem, megbüntettek, és ott derült ki, hogy nincs nálam 1ft se, na ez gáz volt, égtem rendesen:D A csaj kifezette a büntetést(meg a vonatjegyet hazafelé) De ettől függetlenül jól sikerült a randi, fél évig együtt voltunk. Így utólag viccesen hangzik, na de ott akkor..ez volt majdnem 20 éve.

2021. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lábszaga volt a srácnak, hogy a moziban majdnem kidobtam a vacsorát, amit egyébként ő készített nekem... Aranyos volt meg kedves egyébként, csak hát na... Nem vonzott valamiért, khmm... 😅
2021. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Moziban voltunk, vége lett a filmnek. Indultunk kifelé, ő ment előttem, nézelődtem és ahogy előre néztem, ő hirtelen nem volt sehol, eltűnt. Aztán néztem lefelé, mert lépcső volt, hát szerencsétlen ott térdelt, mert leesett a lépcsőfokról 😀
2021. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyszer egy srác megkérdezte hogy hova menjünk vagy Debrecenbe a vekerihez vagy egy meglepi helyre én nyilván a meglepit választottam,a 4-es mellé mentünk:)

Mondtam neki hogy akkor menjünk a tóhoz 1,5 éve együtt vagyunk😂

2023. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!