Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg, ha jogosan mondtam neki, hogy hiteget, hisz 2 hónap alatt nem találkoztunk? Ez milyen elintézési mód egyébként részéről?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ne írogasson nekem, ha nem hajlandó az arcát adni egy találkozóhoz. Meguntam, hogy minden nap írkál, de semmi sem történik. Szerintem jogos volt, amit megfogalmaztam, erre törölte a facebook profilját.

Nem letiltott, mert barátnőm is megnézte. Milyen elintézési mód ez és milyen jellemű ember lehet?



2021. dec. 28. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd csinál egy másik kamu FB profilt, amiről írogathat másoknak. Már a múltkori kérdésednél is írtuk jó páran, hogy hagyd.
2021. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem várhatsz tőle, kár is ezen pörögni...
2021. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol van az egészséges önértékelésed és tartásod, mikor hagyod valakinek, hogy ismeretlenül két hónapig szórakozzon veled?


Szerintem hasznosabb lenne ezzel foglalkoznod, mintsem az ő jellemének a megfejtésével.

2021. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!