Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után várhatom hogy azt mondja letörli a tarskeresot,mert tenyleg komolyak a szandekai? Eddig ez még nem történt meg,viszont folyton elérhető közösségi oldslakon ellenben nekem alig valaszol,nem is keres kb.egesz nap.

Figyelt kérdés

Ra kerdeztem hogy valtozott e valami vagy csinaltam e barmig ami elbizonytalnitotta,de azt mondta nala ugyanugy van minden.

Viszont alig keres,uj noket jelolget facen,meg instan.

Szerintetek oszinte amikor azt mondja nem ismerkedik massal?

Alig 3honapja tart,de ugy erzem nem birom mar a ketsegeket



2022. jan. 29. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem elvárható, hogy 2-3 hónap után eldöntse, hogy elkezd-e veled egy komoly kapcsolatot, vagy sem.

Tóth Lajos dumáit lopd a kérésedhez a Youtube-ról, egyszerűen küldd el, hogy majd ha úgy érzi, akar és tud veled egy komoly kapcsolatot, akkor jöjjön vissza. És ha akkor még egyedülálló leszel, akkor meg fogod fontolni, hogy akarsz-a majd akkor vele lenni.

Elsőként nyugodtan kérdezz rá, mi a terve kettőtökkel!

2022. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Soha-soha-soha.
2022. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
86%
Onnantól, h megbizonyosodtatok arról, h egymàst keresitek.
2022. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Addig kell várnod, míg nem talál jobbat, azután valószinűleg ő maga fog lepatintani.
2022. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég törölte volna magát ha komolyan gondolná
2022. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt dolgom ilyesmi pasival. Ez 3,5 éve volt, azóta sem voltunk kapcsolatban egymással
2022. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy mit szeretnél egy olyan férfitól, aki "alig keres" téged?
2022. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

7: Igen.

Legalább 50% azon nők aránya, akiknek semmi köze nincs a férfihoz való vonzódásnak a férfi nőhöz való vonzódásához. Nálam se.

2022. jan. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az idő a mérték, hanem a kapcsolatotok minősége. Ha elmélyült a kapcsolatotok, s őszinte, korrekt, felelősséget érez, nem akar elveszíteni, magától törli.


Ha nem törli, akkor ez még nincs így, vagy nem is tervez veled hisszútávon. Én erre csak egyszer kérdezném rá. Második lehetőséget nem kapna. Kilépnék, mert játszmázásra nincs időm, a méltóságom mindenek felett.

2022. febr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy kapcsolat onnan kezd komoly lenni, ha már volt csók. Ha ezután valaki tovább keresgél, ahelyett, hogy rád szánja az időt, akkor nem fogtad meg és nagy valószínűséggel csak B opció vagy!
2022. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!