Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9 év korkülönbség sok? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség sok? Miért az/miért nem? 19/L, 28/F

Figyelt kérdés
Megismertem egy 28 éves srácot és sokáig azt hittem pár évvel idősebb tőlem, amíg nem mondta hány éves, mert annyira fiatal arca van. Kicsit introvertált, szerény és rendes, nekem nagyon tetszik és én is ilyennek tartom magam egyébként. Nekem ő álompasinak tűnik, főleg hogy mondta ő is a lassú megismerés híve és három randi után még csak puszi volt köztünk, nem támadt le. Érdeklődési köröket, lelki beállítottságot tekintve is azt látom hasonlóak vagyok. Én elsős egyetemista vagyok, ő három éve dolgozik.
2022. febr. 21. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szám. Ha szerinted müködne adj esélyt a dolognak.
2022. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem működhet, mert más életszakaszban vagytok, te most kezded az egyetemet, még tanulsz legalább 3 évet, ő meg már dolgozik. Nehéz így tervezni.


Persze működhet is, nem azt mondom hogy nem. Ha gondolod adj neki egy esélyt, aztán majd alakul.

2022. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Nem sok. Tökéletes. 10-15 év a férfi javára semmi.


Fordítva már sok, 5-6 max az ideális, de ismerek olyat, aki 10 évvel idősebb a férjénél. Ő azt a 10 évet viszont letagadhatná, szerencsés genetikájú, 2 gyerek után is úgy néz ki mint egy 40-es milf.


Ha megbecsülöd, arany életetek lehet. Sokat lendít majd a babavárásnál, hogy nem a nulláról kell felépíteni az egzisztenciát, mint két pályakezdőnek.

2022. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ebben a korban igen.


Ő majd 30, lassan gyereket akar. Te meg még felső sulis vagy, majd pályakezdő melós leszel.

2022. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
még belefér, nagyon max
2022. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
23 vagyok, barátom 32, 2 éve együtt, nálunk működik.
2022. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!