Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves ferfitarsaim! Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves ferfitarsaim! Meg tudtok felelni a noi bevasarlolistaknak? Nektek milyen lenne egy tokeletes no parkapcsolati szempontbol? Irhattok ti is listat!

Figyelt kérdés

A kerdesem az alabbibol ered:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Legyetek oszintek es valaszoljatok erre a listara amit ott egy noi hozzaszolo irt:


"Tökéletes férfi külsőre:



175-190 centi közötti(nem kell mmre pontosnak lennie)

Átlagos, minimálisan sportos teste van

Van valamennyi haja, ami lehetőleg nem vörös vagy ősz

Van munkája, és 300 felett keres

Van végzettsége, illetve ha szakmában dolgozik, akkor is legalább egy diplomája van.

Normál munkaidőben dolgozik, nem éjszaka és nem ünnepeken

Igényes valamennyire magára, tiszta és ápol többnyire

Költ magára nem szélsőséges mértékben(és nem is spórol szélsőséges mértékben, és a barátnőjére is valamennyire

Egyedül él, vagy élt már az anyjától távol

Hűséges, megbízható, őszinte

A barátnőjét nem szárazon dugja a 13-18cm közötti farkával

Nem létesít szexuális kapcsolatot vele, semmilyet!, mikor az nem szeretné

Nem függ se játéktól, se alkoholtól, se dohánytól, se az anyjától

Egészséges, ép teste van fizikailag és mentálisan is, minimális hibák beleférnek.

Végez házimunkát, megvédi a gyengébbet, nem bánt mást, akar gyereket, de le is mondana róla értünk


Kb ennyi.. és ez a tökéletes, nem mind akarunk tökéletest, elég nekünk az elég jó, sőt, az olyanokba lehet igazán beleszeretni

Olyan alapokat nem írok le, hogy nem qváz le minket, nem viccelődik(aláz megminket) rajtunk, nem üt meg minket, törvényes munkája van, nem lop meg mittudomén, nem ült börtönben, nem ölt meg senkit direkt..


Mondom nem kell tökéletes, de a legtöbb pont azért többé kevésbé legyen meg."


Nekem van parom, koszonom nem kerek privatot!

f/38



#bevásárlólista #tokeletes no
2022. márc. 16. 12:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

9es

6os írta, h szereti vagy legalább tolerálja a rasszizmust...szóval rasszista.

2022. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezek rohadt alapvető dolgok, én se randiznék olyannal, aki ezeknek ne felelne meg.
2022. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 mpreg ***** válasza:
100%
Realisztikusabb kérdés hogy meg tudtok felelni legalább egy tételnek?😅
2022. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
És ezek papolnak arról, hogy negatívan viszonyulnak hozzájuk.
2022. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért az már valahol nekem ciki, hogy lekell írni, hogy legyen magára valamennyire igényes, tiszta legyen valaki... Vagy azt, hogy ne létesítsen szexuális kapcsolatot vele ha a másik nem akarja.. vaooo ne erőszakoskodjon (zsaroljon esetleg ha nem fekszik le vele valamiért), ne egyoldalú legyen a szex, a másik is élvezze és fürödjön rendszeresen, tényleg megugorhatatlan szint. Mondjuk a többi sem az, de ezeken nagyon fentakadtam, hogy ezek, amik minimális dolgok már kikell emelni.
2022. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

16.-ra.


Nekem ma írta le valaki, hogy igénytelen vagyok, mert férfiként nem szőrtelenítem a mellkasom.

2022. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
16 vagyok. Nekem pl az nem tartozik az igénytelenség kategóriába. Az sem zavar ha borotválja magát mindenhol, az sem ha szőrös egy férfi mellkasa. De gondolom fürdeni szoktál? Használsz valami dezodort vagy bármit, szoktál fogat-, hajatmosni stb. Ez szerintem az ápoltság és igényesség, hogy jó legyen az ember közelében lenni.
2022. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#17: Biztos, hogy nő volt?
2022. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19%

13:


Check.

Félig check, jó ideje csak átlagos. Fogyokúra újra. Sok-sok hónapja nem emelhetek nehezet, szóval most csak max. kardió.

Fail, ideje elkezdtem őszülni oldalt kissé, ezért is kopasz vagy nagyon rövid.

Félig check, függ a hónaptól.

Félig check, nincs diplomám.

Fail. 12/24, de javarészt 12 nappal.

Legyen check.

Fail. Albérlet* meg a megélhetés miatt kissé spórolós lett a style.

*De legalább elmondhatom magamról, hogy nem mamahotel, nem mintha azelőtt hotel lett volna, hisz minden költséget/feladatot megosztottunk.

Ezt bepipálom.

Félig check. Sosem voltam olyan vadbarom, hogy szárazon, lyelyzus.. (Most mi van? Így jártam, 47-es lábam van, lecsúszott, na 😂)

Ezt is pipálom.

Ezt is pipálom úgy, hogy valamilyen szinten gamer vagyok én is, de tudom hol a határ.

Szemüveges vagyok, tehát fail. No meg van allergiám is, ekcéma amit krémezek. Fail akkor gondolom. Pár évente rám jön ilyen Meniere szerű izé. MR kontrollra megyek vissza nyáron. Meg HSP-vel küzdök, de igyekszem. :(

Pipa! Bevédés: Középsuliban aktívan alkalmaztam is. :)


Szóval buktás. 😅


Nekem lista? Nincs nagyon lista. Fogjon meg valamivel. Mosoly, kisugárzás, meg ilyenek. Jah és ha megsimizi a cicámat meg tudja frissíteni a dolgait, ha nem vagyok otthon (24), az már fél siker. 🙃

2022. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
30%

Kövezzenek meg, pontozzanak le, lesz*rom.


Ha valaki nekem benyújt egy ilyen listát, azt instant leépítem. Oké, vannak dolgok, amikkel egyetértek - olyanok, amik nem extra, hanem alap dolgok (nem erőszakoljuk a szexet, ha a másiknak nincsen hozzá kedve; autonóm emberek vagyunk, jól átgondolt szuverén döntésekkel; etc.) De amikor ennyire számít a külső, meg ennyire súlyosan anyagi attribútomok mentén keres valaki társat... Hát... Enyhén szólva is visszatetsző. A másik: Ha már levisszük ezt a dolgot pusztán erre a szintre: Adott helyzetben én mit kapok cserébe? Társam lesz, akkor is ha éppen nem megy annyira a szekér? Ott lesz mellettem, ha a lábamra esik a "nekem kirendelt zongora a harmadikról", és mondjuk nem vagyok annyira önellátó? VELEM EGYÜTT DÖNT, mielőtt aláír, köt valami szerződést, amiben legalább a közös kassza kapcsán érintett vagyok? Tiszteletben tartja az övétől esetenként nagyban eltérő világlátásomat (feltéve, hogy ezt én is megteszem)? A motiválásom a részéről nem abban merül ki, hogy "Vállalj be még két állást, mert a szomszéd Juliék új kocsit vettek és nekünk is kell egy új!"? Hűséges marad hozzám? Képes velem a felmerülő problémákat megbeszélni? Egyébként nagyon patkány dolgokat is idevehettem volna - főleg a külsőt illetően.


Igen, durván sarkítottam. De remélem átjön a lényeg.

2022. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!