Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok kizáró ok az egzotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kizáró ok az egzotikus állattartás? (Hüllők, kétéltűek, ízeltlábúak, puhatestűek,) akváriumok és persze kutya/macska páros is van.

Figyelt kérdés

Pár ismerősömmel beszélgettünk és többen megjegyezték, hogy nem igazán fogok olyan nőt találni aki elviseli őket. Itt is pár hasonló kérdést olvastam meglepett a heves elítélése őszintén szólva. Kiváncsi vagyok, hogy tényleg ennyire szűkítettem velük a kört? Kort is írjatok légyszíves.

F24



2022. márc. 23. 15:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

21/L

Engem addig nem zavarna amíg nem velük alszok/eszek egy szobában és külön helységük van, illetve a velük járó dolgokat nem vállalnám el… max megnézném mit csinálsz velük.

2022. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%

Igen, én azért úgy vettem észre, mindig a fura arcok tartanának terráriumba bezárva mindenféle kigyót-pókot-békát.

Lehunyom a szemem, és egy ilyen introvertált, tejfehér bőrű, vékony furi zakkant fiút tudok elképzelni, aki ilyet tart otthon. Mondjuk, csajba meg a dagadt rocker lányokat, mint másik oldal :D

Vagy legalábis nekem ismeőrsi körben ez 100%-ban igaz.



Tudod, ahogy az a fajta sztereotípia, hogy ilyen pitbullokért is a csóró proli, Mr.Busta imádó telepi bunkók vannak oda, közben meg egy kifejezetten más természetű, és más természetűnek nevelhető családszerető kutyafajta, csak na, a sztereotípia.


De én még degenerált Malamut vagy Retriever tulajdonossal pl nem tlaálkoztam. Na ez is egy sztereotípia :D

2022. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%

Utoljára 6 éves kislányként tartoottam izgalmasnak csigákat tartani, amikor előjöttek esős időben.

Két nap után meguntam, az állat társ, nem hobbi a szememben.

Egy kígyó biztos nagyon felismer téged...

Megjegyzem, nem félek tőlük egy cspepet sem, de csak a bizarr emberek mániája ez.

2022. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavarna, nekem is van egy kakadum és egy kutyusom. Viszont ha nem tudod elintézni a megvigyázásukat, amíg elmegyünk valahova pár napra, na az zavarna. Tudom, mennyire nehéz megbízható embert találni, akinek nem kell egy vagyont fizetni, hogy épségben kapd vissza a kedvenceidet, én is küzdök ezzel néha, de az nem állapot, hogy amíg élnek az állatok, ne menjek sehova pár óránál több időre...
2022. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően kutyamacska-párti vagyok, de engem nem zavarna, sőt. Szerintem kifejezetten érdeklődő lennék, szívesen tanulnék róluk, részt vennék a gondozásukban stb.
2022. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
38%
Igen, undorodom az ilyen állatoktól
2022. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
37%
Érdekesebb állatok, mint az 5 milliószor látott ilyen-olyan kis testű kutya(?). Elmegy az ember a boltba, ami pár percre van a lakástól, mit lát: Kis testű fehér kutya, meg még egy és még egy...na, jön valami változás kis testű barnás színű kutya. Azért egy egzotikus állat érdekesebb, jól nyomod haver!
2022. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

#7

Attól, hogy valaki egy magasan szocializált lényt preferál, aminek évezredes múltja van az ember oldalán, szemben egy olyan lénnyel, ami kevésbé fejlett és nehezebben tartható úgy, hogy mind a gazdája, mind ő megfelelő körülmények között éljen, nem lesz valami gagyibb, szarabb. Jó, hogy már nem az a bajod, hogy az emberek gyereket szülnek és nem gorillát, pedig az mennyire menő.

2022. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

4.

Mondjuk ezt hüllőknél nem nehéz megoldani.

A kígyók eleve kéthetente kapnak enni nálam.

A gekkók se kapnak minden nap.

2022. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Alapból ekkora állatsereg a probléma. Egy valamilyen állat még oké, de ennyi nem.
2022. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!