Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha másfél hónap alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másfél hónap alatt nem történt semmi, akkor már felejtős?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást regebbrol, masfel hónapja vette fel velem a kapcsolatot facen is.

Össze szoktunk futni, de direkt kettesben találkozás ezidő alatt 1x volt és ott sem történt semmi.

Ne számítsak semmire?


2022. márc. 26. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ferfi vagy akkor engedd el, ebbol semmi nem lesz.

Ha no vagy akkor probalj meg kicsit nyomulni, lehet bizonytalan az illeto

2022. márc. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer találkoztatok, ott mit szerettél volna? Hogy támadjon már le egyből és próbáljon minimum megcsókolni?
2022. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? 15 vagy 45 éves vagy? Egyszer talalkoztatok direkt kettesben? Mi az aminek szerinted történnie kellene? Ha összefuttok és melléd áll legyen azonnali orgazmusod vagy húzzon az ujjadra gyűrűt?
2022. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Én vagyok a nő, ez a baj, nem nagyon szoktam nyomulni.


2. Nem, dehogy, de érdekes, hogy írni úgy szokott, mintha nagy vonzalom lenne köztünk, a talin meg semmi.


3. Én vagyok a lány, 20as éveink elején. Nem, nem az a gond, hogy azon a talin nem történt semmi, inkább, hogy egyetlen tali volt, pedig amikor írásban beszélünk vagy csak összefutunk akkor megy a flörtölés, azt érezteti, hogy tetszek neki.

2022. márc. 26. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, béna a pasi.
2022. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit lehet visszahúzódó, és a valóságban fél kezdeményezni.

Ezt áthidalhatod ha egy picit te közeledsz felé. Egy idő után úgyis megtörik a jég, és kiderül hogy valóban mi a helyzet, vagy ez, vagy az...

2022. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!