Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kaptam Tinderen 3 napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam Tinderen 3 napig matchet, aztán elegem lett és feltöltöttem egy netes fotót egy Chadről, az alábbiról, és úgysem kaptam matchet 24 óra leforgása alatt? Hogy lehet matchet kapni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Megjegyzem Angliában.


[link]


2022. márc. 27. 09:59
1 2 3 4 5
 1/44 Noren1989 ***** válasza:
91%
Brühü.
2022. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én sem húzom jobbra az ilyeneket. Egyszerűen taszító, ha valaki ennyire magamutogató.
2022. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

A profil validáció olyan gyors, hogy szinte biztosan arcfelismerő algoritmus végzi.

Ha egy csepp rutinjuk van (márpedig van) akkor ráeresztik ezt a többi fotóra is, és az ilyen félnótásoknak a sorsa instant ban. Remélem legalábbis.

2022. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már,arról a kifejezésről,hogy örök vesztes?
2022. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalat szerint a full chadek élete sem fenékig tejföl. Az én hamis profilképem teljesen átlagos volt és matchek is jöttek, de mikor kiderült h kamu, akkor tipliztek. Ezért nincs ennek túl sok értelme.
2022. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Mucuka, rakeresnek és kiderül, hogy kamu fotó.


Mellesleg én sem huznek jobbra ilyen magamutogató hímribiket.

2022. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha fizettel mostanában, akkor vissza tudod igényelni
2022. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Ha a Tinder olyan sikeres és népszerű lenne, mint amilyennek feltüntetik, akkor már szinte csak reményekkel teli férfiak használnák. Vagy lehet, hogy tényleg így is van?! (#Statisztika)

Internetes társkeresőzés helyett tessék kimenni a "szabadba", és ott keresgélni! Amúgy is már tavasz van (jobb idő), és legalább nem csak képen fogsz látni egyre kevesebb ruhát viselő csajokat... :,D

2022. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Honnan lehet hitelesnek tűnő kamu fotót szerezni?
2022. márc. 27. 10:29
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Az érdekes, hogy jönnek az életben ismerkedők és nem veszik észre, hogy a kérdés arra irányul, hogy a tinderen mit kéne csinálni.
2022. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!