Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha teljesen kiégett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha teljesen kiégett lettem és kilátástalannak látom az életem párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
Teljesen kiégtem, tinder csajok jönnek mennek, de egyik se hoz már igazán lázba. A barátiammal csak ritkán találkozom, nincs semmilyen társaság amibe járnék, pedig lehet az tenne jót, de nem tudom hogy kezdjek bele. Ilyen vallási közegek lehet jók lennének, csak én annyira szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban ,hogy nem tudnék ilyen boldog tudatlanságban élni, pedig valószínűleg sokkal jobban érezném magam egy akármilyen vallási közösségben, ahol legalább azt érzem, hogy tartozom valahova. Csak nem találok semmilyen közösséget, ahova beillenék, máshol meg nem tudok ismerkedni csak a neten,amiből meg már elegem van.
2022. márc. 28. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál komoly párkapcsolatban? Kicsit úgy tűnik nekem, hogy az átjáróházas párkapcsolatot untad meg.
2022. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak komolyban gondolkodom, de senki nem kelti fel tinderről úgy az érdeklődésem, h végül azt is akarjak tőle.
2022. márc. 28. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

De akkor miért tinderen vagy?

Ott nem igazán a komoly kapcsolatokról szól a társkeresés.

2022. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert nincs más lehetőségem, azért.
2022. márc. 28. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, de alpári a stílusod. Nem csodálom, hogy nem jött össze a párkapcsolat.
2022. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak leírtam a tényt, hogy jelenleg nincs más lehetőségem és ezért vagyok jobb híján a tinderen. Ebben mi az alpári? XD
2022. márc. 28. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt az, hogy nem rendes indokot írtál, hanem bedobtál egy "azért"-et. Ez tipikus prolis duma, amikor a mondat végén nyomatékosításképp agresszíven felcsattannak.

Másrészt: ha a tindert le tudod tölteni, mi a francért nem tudsz más társkeresőkre is regisztrálni?

2022. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja én ezt nem ilyen nyomatékosításként értettem (írott szöveg szépsége, hogy nem tudhatjuk,milyen hangsúllyal volt mondva:D)

Amúgy meg voltam más társkeresőkön, de semmivel se voltak különbek, mint a tinder.

2022. márc. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!