Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Újra belemennél ebbe a játékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra belemennél ebbe a játékba?

Figyelt kérdés

Pár hónapig összejártam egy pasival, nagyon jó volt a szex. Aztán én elkezdtem többet érezni iránta, ezt közöltem vele, aztán megbeszéltük, hogy inkább hagyjuk…

Múlt hétvégén megkeresett, de azóta nem írtam neki vissza. Nem tudom mitévő legyek…


2022. ápr. 15. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha vannak érzelmeid iránta és ő nem viszonozza, akkor ha továbbra is összejártok csak te fogsz ebben sérülni.
2022. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ügy, ugye benne van a pakliban, hogy csak szexhiányos, de az is benne van a pakliban, hogy rájött, hogy érez irántad valamit. Én rákérdeznék a helyedben, hogy miért keresett meg, legyen őszinte. Szerintem ha nem írsz vissza, benned lenne, hogy mi lett volna, ha...
2022. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele
2022. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Mivel keresett meg? Nem mindegy.

Úgy oké, hogy új alapokra helyeztek mindent, és előbb párszor csak randiztok, ismerkedtek.

2022. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Az érzelmeknél nincs jobb dolog.
2022. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!