Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alig 24 óra alatt 47 match...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig 24 óra alatt 47 match Tinderen?

Figyelt kérdés
Sok vagy kevés? Nő vagyok.

2022. ápr. 24. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Sok. Én picit jóképűbb férfi vagyok és nekem volt másfél hónap alatt 80 matchem, amikor legutóbb felmentem.
2022. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok, lenyűgöző teljesítmény! 🙂
2022. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Átlag női eredmény. E mellé sír sok nő, hogy nem kell senkinek és mennyivel nehezebb nekik a társkeresés.
2022. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Az megvan #3, hogy akikkel matchelt, azoknak szintén matchuk volt? A match lényege, hogy 1-1.

Amúg

2022. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
#4: Ha el kell magyarázni, hogy azok nem épp az átlag srácok, akkor van egy rossz hírem: Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2022. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem meglepő eredmény hisz nő vagy.
2022. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem atlagos vagy annal picit jobb kinezetu fiukkal matchelek, akik tul jo pasiknak tunnek, azokat nem merem jobbra huzni.
2022. ápr. 24. 13:09
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
#7: Soha nem fogsz olyan lányt találni, aki azt mondja, csak a jó pasikat húzza be az oldalon. Ellenben fogsz látni sok valóban átlagos srácot, akiket szinte senki sem húz be.
2022. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem 1 hónap alatt volt 4 match szerintem ez mindent elmond rólam hogy ronda vagyok egy nővel beszélgetem és ő jelölt be és írt rám és egyszer már csak nem írt vissza pedig jól indult a beszélgetés. Úgy hogy ez az arány nagyon jó ami neked van húzd be nyugodtan a helyes pasikat is.
2022. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha el kell magyarázni, hogy azok nem épp az átlag srácok, akkor van egy rossz hírem: Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban."


1. Honnan tudod te, hogy kiket húzott jobbra a kérdező? Szóval ezt buktad.

2. A kérdező is nagyüzemben húzott mindenkit jobbra, ha ez így összejött neki.

3. Eme halmaz nagy része vagy foglalt, vagy dugni akar, vagy kamu, vagy messze van attól, akivel normális kapcsolatot lehet elképzelni.

2022. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!