Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó külsejű,jólétben élő, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó külsejű,jólétben élő, de depressziós,enyhén aszex férfiként milyenek a pártalálási esélyeim?

Figyelt kérdés
Alapvetően jól nézek ki, helyes arc,185cm,szélles váll stb. Van saját lakásom,jól élek,fix állásom van stb. Viszont kedélybeteg vagyok, a hangulatom elég váltakozó, de leginkább a motiválatlanság,depresszió a jellemző. A szexuális érdeklődésem is alábbhagyott mostanában. Heteroszexuális vagyok azon belül enyhe aszex, csak kevés lány kelti fel igazán az érdeklődésemet. Elkezdtem járni pszichiáterhez, meg csoportterápiára is ,hogy kihozzam magam ebből az állapotból.

2022. ápr. 25. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Gyakorlatilag semmi olyat nem tudtunk meg, amitől ne lenne esélyed, szóval miért is ne.
2022. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felszedni persze, az meg is történik,de hosszabb kapcsolatot eddig képtelen voltam kialakítani. 😔
2022. ápr. 25. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de olyan sok épeszű pasi van... nekem te egy problémahalmaz lennél.
2022. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az nem aszex, hogy mostanában éppen nincs kedved a szexhez, meg csak bizonyos nőkkel kezdenél. Ez azt jelenti, hogy nem dugnál meg minden lyukat, ami szembejön. Az aszexuális nem itt kezdődik.
2022. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak szerelemből (vagy legalábbis nagyon erős fellángolásból) szexelek szívesen, ilyen viszont kb. 3-4 évente 1x fordul elő, hogy olyan lányt találok aki ennyire megfog, annak is egy része viszonzatlan marad.

A többi esetben csak úgy elvagyok a csajjal ideig-óráig, de nem kívánom igazán.

2022. ápr. 25. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Csak kivancsisagbol😇😇😇😇
2022. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem aszexualitás. Én nő vagyok, de én se fekszem össze mindenkivel, uúgy,mint te….vagy szerelem , vagy ha nagyon erős szexuális vágyat vált ki belőlem az illető, és igen, nem sok ilyen van, de ez nem azt jelenti.
2022. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kényelmes, multis home office meló, jó fizu, kis energiabefektetés.
2022. ápr. 25. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tejesen aszex lennel akkor nálam pont egy ilyennek mint te lenne a legnagyobb esélye.

-Egy küslejéből is élő aszex lány.

2022. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Amit a kérdező leír, bőven beleférhet a szürke aszexualitás kategóriájába, nem kell mindig jobban tudni a másik orientációját...


Szerintem ha a hangulati zavaraid nem súlyosak, és kezelteted, dolgozol rajta és egyébként képes vagy érzelmileg gazdag kapcsolatot kialakítani, akkor annyira nem rosszak az esélyeid, bár olyan párt kell találnod akinek a szexuális étvágya hasonló szinten mozog.

2022. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!