Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a nőknek miért nyugati igényeik vannak?

Figyelt kérdés

Elvárják hogy független legyek, lakással, házzal.

Elvárják hogy legyen autóm (de nem ám akármilyen hanem normális, fiatal), hogy vigyem őket nyaralni, állandóan járjunk étterembe, wellnessezni.


Nyugati, jóléti fizetésből megvalósítható dolgokra vágynak, miközben Magyarországon élünk, ami egy csóró fél balkáni ország.


Itt sokak fizetése arra se elég hogy az anyukájuktól el tudjanak költözni.


TEljesen el vannak varázsolva a magyar nők, miért vannak nyugati igényeik?


2022. ápr. 30. 10:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem tom, ilyesmit nem vettem észre..tőlem egyiket se várta el igazán egy még nő sem..
2022. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
*még egy nő sem
2022. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

[link]


A ferfiaknak miért ilyen igényeik vannak?

2022. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki azt vár el, amit akar. Aztán vagy megkapja, vagy nem. Ezen kár hisztizni.
2022. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki azt vár, el amit akar. Aki megkapja, annak nem volt elszállva az igénye.
2022. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Tőlünk keletebbről jöttek is ezt várják. Ez globális, aki hasznal instagramot es tiktokot brutalisan megnottek az igenyei az ellenkezo nemmel szemben, de inkabb a noknek, hisz ugy is lesz/van jelentkezo, es inkabb legtobbnel mar a kulsosegek szamitanak. Nyilvan kell egy jo kulso, de ha mar az egyik kicsit is jobban nez ki, de egy taho, vagy skoda helyett mercedese van, akkor nyilvan azonnal az lesz az aduasz.
2022. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Azért, amiért a férfiaknak az átlag nő = szupermodell smink nélkül.
2022. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem a megfelelő nők között keresgélsz, kérdező.
2022. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom. Külföld, wellness, étterem, mi ezeket együtt valósítjuk meg. Fej fej mellett dolgozunk egy multinál, nekem van lakásom, neki van háza, és minden szórakozásra, utazásra egyenlő arányban rakjuk össze a pénzt.

(N/26, F/26).

2022. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
1%
Utolsó, én a helyedben plasztikáztattam volna, kimentem volna egy nyugati multihoz es ott felszedtem volna egy milliomost.
2022. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!