Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak fontos a határozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak fontos a határozottság. Egy ilyen szöveg elég határozott férfinak tüntetne fel a szemetekben? Randiznátok velem?

Figyelt kérdés

Csikorgó fékkel megállnék a csaj mellett, kiugranék a Bömösből, a bluetooth-os JBL-en kihangosítva elindítanám az iPodról a beatet, aztán ezt a vakert tolnám:


"Óóóóó...

Madafaka!


Figyelj bébi, engem nem epesztesz,

Jobb ha inkább értem kepesztesz!

Ha kedves vagy, jó pontokat szerezhetsz,

És a Bömösben majd mellettem repeszthetsz!


A verdám egy Bömös, a telóm egy iPhone,

És elsöprő vagyok, mint egy japán tájfun,

A szövegem üt, mint Mike the fckn' Tyson,

Uralom a világot, mint Gen. M. Bison!


Nem a nagy büdös semmire kapom én a hpye-ot

Az órám egy rolex, a zsebemben iPod,

A face-en meg százszámra gyűjtöm lájkot

Nagymenő vagyok, ha van szemed, látod!"



2022. máj. 16. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
44/F jobb.
2022. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A "Jobb ha inkább értem kepesztesz!" sor helyet "Jobb ha inkább nekem terpesztesz!" vártam, de csalódnom kellett.
2022. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezért baj ha anyu meg apu testvérek.
2022. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

44/F láma

Arról szól a fáma

Jobb vagyok én nála

Tegnap, holnap, máma

Yeah, madafaka!

2022. máj. 16. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még sokat kéne gyakorolnod, de talán egyszer lesz esélyed bekerülni ebbe a rap supergroupba:

[link]

2022. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Amikor ezeket a kérdéseket megfogalmazod, akkor előtted van a valószerű szituáció is, vagy csak álmodozol? Kb ki se szállnál a "bömösből", a csaj már rég továbbmenne. Ha esetleg az ijedtségtől megdermedt és ezt a részt megvárja, az első "beat"-re feloldódna, rájönne hogy egy hülyével van dolga, és akkor lépne le. Az első mondatodat se hallaná meg, nemhogy ezt az egész kis versikét, amit ide költöttél.


Szerintem ha szeretnéd felmérni az átlagemberek ízlését és visszajelzéseit, amellett, hogy érdemes lenne promóznod magad, youtube-videókat kreálni, tiktokon megjelenni, népszerűsödni, esetleg az aluljárókban kipróbálhatod, hogy idegenek kéretlenül hogy reagálnak a, hát nevezzük művészetednek, szóval erre a dologra.

2022. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég gyenge, van még mit fejleszteni, javaslom hallgass egy kis Sub Bass Monstert inspónak.;)


N

2022. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Én meg tökre azt érzem, hogy 44/F és a rapper nagymester ugyanaz az elbüvölő személy. Csak szortirozza a bölcseleteit :D
2022. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

#8


Nagyon jól érzed :).

2022. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy ugyanaz.
2022. máj. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!