Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinder ingyenes? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bellovicz Ottó kérdése:

A tinder ingyenes? Valaki irjon egy linket amit tudom használni mobiltelefonnal

Figyelt kérdés
Kösz
2022. máj. 18. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Viszont, ha ennyire sincs pénzed, nőt hogyan akarsz?
2022. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ingyenes társkeresők is, illetve limitált funkciókkal használni tudsz bizonyos fizetős társkeresőket ingyen is; de tapasztalataim szerint még a fizetős regisztráltként is nehéz dolga van egy férfinak. Hacsak nem vagy csodásan jóképű, inkább fizetős társkersőkön próbálkozz, hiszen az esélyeid amúgy is alacsonyak; s ezeken nagyobb arányban vannak, akik komolyan gondolják, és kevesebb az olyan, aki csak szórakozik. De sehol ne számíts gyors sikerre, mert csalódni fogsz.
2022. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Az alap funkciók ingyenesek, szedd le a telefonodra az appot.
2022. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Google play-ből tudod letölteni.
2022. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Maga az app ingyenes de ott a nők mar a penzre hajtanak sajnos
2022. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#5

Nem pénzre hajtanak a nők, de normalis nő nem picsékolja az idejet olyanra, akinek annyi pénze sincs, hogy randizni tudjunk

2022. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
#6: Nyilván nem szabad általánosítani, de velem bizony előfordult, hogy egy nő már a második nekem küldött üzenetében egyenesen megkérdezte, mekkora a lakásom. Majd hanyatt dobtam magam. Egy másik nő, akivel ígéretesnek tűntek a kezdeti üzenetváltások, pedig kiakadt azon, mikor megtudta, hogy nincs autóm. Szó szerint azt írta: "Ha nincs kocsid, hogy akarsz udvarolni?". Azt hittem, viccel, de utólag kiderült, hogy komolyan gondolta, és megszakította a további ismerkedést velem. Hiába írtam neki, hogy ugyan már minek legyen kocsim, hogy álljon a garázsban, ha nincs szükségem rá, alig használnám. Nem érdekelte az indok, elkönyvelt csórónak és ejtve voltam. Hihetetlen, de bizony ez van. Vannak nők, akik legszívesebben bankszámlakivonatot kérnének a férfitól már az ismerkedés kezdetén.
2022. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

#7

A mai világban alap az auto

2022. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
#8: Hát akinek "alap az autó", az szerintem nem lát az orránál tovább. Faluhelyen talán tényleg nehéz autó nélkül meglenni. De egy jó tömegközlekedésű nagyvárosban, egy magányosan élő, gyermektelen férfi, akinek nem kell a senkit fuvaroznia ide-oda, sem a munkájához nincs szüksége autóra, ugyan miért dobna ki egy rakás pénzt autó vásárlására, a kötelező biztosításra és a szervizelésre? Fölösleges rongyrázás, és még a környezetvédelmileg is aggályos. Már egy új autó előállítása is kb. 10 tonna szén-dioxid egyenértékű üvegházhatású gáz kibocsátásával jár, nem is szólva a kilométerenkénti további fél kiló szén-dioxidról és a rengeteg rákkeltő gázról, amelyet az embertársai orra alá pöfögnek az autósok. Majd ha szükségem lesz rá, veszek autót, de nehogy már ez előkövetelmény legyen a társkeresésben, mint annak idején a kelengye volt az eladósorban lévő lányoknál.
2022. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!