Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sugardaddy vagy komolyak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugardaddy vagy komolyak a szandekai?

Figyelt kérdés

Megprobalom röviden összefoglalni.A Neten megismerkedtem egy 52 eves ferfival. En 27 vagyok. Van egy kisfiam (3 eves).

Egy szuper lakast berlek saját keresetem Es munkam van.

Nem kerestem senkit aki eltartana.


Megis ugy hozta a sors hogy megismerkedtem valakivel ,aki dupla annyi idős mint en ,gyerekei nincswnek,az orszag másik reszeben lakik es eleg jol szitualt.

Sokaig csak telefonaltunk, ismerkedtünk majd Kb 1.5 honsp utan meglatogatott.

300 km ide, 300 km vissza. Sajnos nagyon messze lakik, ami miatt sokat gondolkodunk hogy ezt hogyan oldjuk meg minel hamarabb hiszen eleg nehez igy ismerkedni. Hetvegente talalkozunk,olyankor harmasban töltjük az idöt.

A kicsihez is nagyon kedves,jatszik vele ,es ram is minimum 200 ezer forintot költött a 3 randi alatt. ( ez mist hosszu lenne.....) kifizette a hitelemet, ruhakat vesz, etterembe jarunk es van egy olyan javaslata hogy töltsünk együtt elöször csak 4-5 napom,utana nyaraljunk valahol közösen 2 hetig es ha Minden oke ,elvesz felesegül, plusz ad egy nagyobb összegwt hogy biztonsagban erezzem magam , cserebe adjam fel a lakasomqt es költözzek hozza. Tehat a penzt azert adna hogy ha nem müködne megsem, uj eletet tudjak kezdeni.


Szex még nem volt csak 2 szajra Puszi.

Egyszeruen nem tudom mit gondoljak rola.

Normalis hogy egy idegen nöre ennyi penzt költ ? Valosak a szandekai vagy csak hülyit amig meg nem kap? Masreszt megeri 2000 ezer km levezetni plusz egy csomo penzt kiadni egy ejszakaert? Nem tudom hogy belem e zugott vagy csak arra kellek neki....


2022. máj. 19. 18:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Inkább add ki a lakásodat! Ne add el!
2022. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Csak berlem
2022. máj. 19. 19:28
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nincs vesztenivalód!
2022. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Es ha egy bántalmazo?
2022. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Minél hamarabb nézd meg A tinder csaló c. filmet. Ez egy dokumentumfilm, de pont az ilyen emberktől véd meg. Ne költözz sehová, senki nem ad önzetlenül annyi pénzt.
2022. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne válj kiszolgaltatottá. Első aranyszabály.
2022. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen, főleg anyaként lehetne több eszed is. Pár alkalmas találkozó után már egyből szóba jön, hogy menjetek el vele nyaralni x hétre aztán ha minden oké akkor feleségül vesz?! Kiröhögném az ilyent, nemhogy gondolkodjak az ajánlaton.

Szerinted mennyire lehetnek komolyak a szándékai? 🤦🏼‍♀️

2022. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Hát ettől kiakadt a trollméter 😅 Benne van minden incel klisé. Huszonéves egyedülálló anya eltartót keres és meg is találja a korban hozzáillő ötvenes úr személyében aki pöccre indul, a nagy semmiért már szponzorálja még a gyereket IS, 200 ezret ráköltve azonnal.

Ahogy az incelek szerint működik a világ 🤦😅

2022. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pasin agyalj inkabb magadon. Mit erzel iranta? Hianyzik? Vagysz rá? Legfokeppen szexualisan kivanod? Olelgetned egesz nap? Szexelnel vele tobbszor egy nap? Ha a valasz nem, hagyd a picsaba. Rovid az elet hogy olyannal legy akit nem szeretsz, nem kivansz, hogy felaldozd magad a penzert es biztonsagert.
2022. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Hellmano ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék bele, mert ennek talán több a veszélye, mint az előnye. Ha odaköltözöl, akkor már ott vagy és lehet el sem tudsz menekülni, gyakorlatilag még nem is ismered a figurát. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Én nem élném bele magam az tuti.
2022. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!