Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatas idoszaka alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatas idoszaka alatt hogy és milyen gyakran érdemes kommunikalni?

Figyelt kérdés

jövő hét elején fogunk találkozni elvileg, addigra már lesz egy 2 hetes szünet a legutóbbi tali óta, mert most a vizsgák miatt be van feszulve (legalábbis ezt mondta). én próbálok a lehető leglazabban hozzáallni, már nem kerestem 2 napja, de folyton rá gondolok, és írnék neki...


várjam hogy ő írjon? de a legutóbb én írtam utoljára, nem akarok magamnak valaszolgatni. érdeklődjek a vizsgái miatt? legutóbb is az történt. mondta h sajnalja h most bekavarnak ezek a dolgok mert szívesen talalkozna velem, csak nem érezné magát komfortosan amíg ezek nincsenek letudva. várjak hátha keres vagy dobjak egy érdeklődő üzenetet?


2022. máj. 20. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt már írt volna legalább pár sort ha érdekelnéd.

Nekem is nagyon stresszes vizsgaidőszakaim voltak, de nem tanul az ember napi 16 órákat azért...

Nem vagyok híve a játszmázásnak, abban hiszek hogy írj amikor úgy érzed, de ebben az esetben lehet hogy várnék hogy egyáltalán valaha eszébe jutok-e...

2022. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs ha nem volt érthető, volt hogy ő írt. csak még eddig nem volt olyan h 2-3 napig ne beszéljünk
2022. máj. 20. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Kispadra vagy téve
2022. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nyomorultnak erzem magam, de azt is sajnalnam h csak a büszkeség maitt tavolodnank el
2022. máj. 20. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel nem beszélgetünk naponta onnantól, hogy elkezdtünk randizni, az illető nyugodtan számíthat arra, hogy elköszönünk. Nekem nem normális napokra lógva hagyni azt, akitől akarok valamit.
2022. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Egyaltalan nem igy latom, mint az eddigi valaszolok, de lehet, hogy masik generacio vagyok (31).

Felolem hetente egyszer-ketszer is irhatunk egymasnak az elejen, nem ezen mulik. Egyszer randiztam egy sraccal, aki ilyen irogatos volt, mint ti (es el is varta, mint ti), nem is talalkoztam vele harmadjara.

2022. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem vagy másik generáció, én legalábbis csak 2 évvel vagyok fiatalabb nálad.

Nem randizok olyannal akivel nem érdeklődünk egymás iránt.

(#1)

2022. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30-as vagyok, csak épp nem egy csicska, lehet azért nem fér bele ez.
2022. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, arra jutottam, ha előbb nem ír, akkor a hétvégén felhívom aztán kiderül majd.


realisan végiggondolva kár ezen morfondirozni, hiszen alig ismerem. csak hát eléggé megtetszett és fel vagyok porogve.

szokták mondani h ebben az időszakban nem szabad egy lanytol függeni, mert ha idő előtt kezdesz el ragaszkodni a masikhoz, akkor azzal el is ijesztheted. probalkozni kell másnál, ami megosztja a figyelmed, és ezáltal magabiztosnak es fuggetlennek tűnsz, ami vonzóbb, mint egy 3 randi utáni, kétségbeesett hős szerelmes Romeo.

igen ám csak ha nekem valaki bejön, nem akarok massal foglalkozni.

2022. máj. 20. 12:44
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a "vizsgázok" duma valójában egyetemista körökben azt jelenti, hogy "félrekúrok".
2022. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!