Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyha randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha randiznátok egy olyan pasival akivel jól éreztétek magatokat, vonzónak, intelligensnek, értelmesnek tartjátok, már várjátok a második randit, de kiderülne róla, hogy 30 éves elmúlt és nem volt még barátnője és szexuális kalandja sem?

Figyelt kérdés
Semlegesen érintene benneteket vagy csökkenne az érdeklődés felé?
2022. máj. 23. 09:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%

Van benne rizikó, semmi arrogancia nincs ebben, fejezd be. Inkább a kérdések, hogy na mi lehet a gebasz, hogy 30 évesen most sikerülne pont "velem" először.

Mondjuk lehet azért, mert kérdezel és ha valaki megtisztel téged a véleményével azt arroganciának hívod.

Egyébként valószínű, hogy már így maradsz, ha pár válaszodból ennyire süt, hogy milyen magas lóról beszélsz, milyen társaság lehetsz az életben...

2022. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Arroganciát arra értem, hogy ő van magas lovon csak azért, mert neki szerencsésebben alakult az élete, könnyebben talált magának kapcsolatot, ezért betegnek kell kezelni azt akinek nem volt még szerencséje ebben. Az lenne a megtisztelő, hogyha egyenrangúnak kezelnél mindenkit és ítélkezés helyett beszélgetnél vele, érdeklődnél miért alakult így az élete.
2022. máj. 23. 10:43
 13/33 A kérdező kommentje:
Az nem megtisztelő, hogy téged választ, téged tart igazán vonzódnak és arra törekszik, hogy mindketten boldogok legyetek?
2022. máj. 23. 10:45
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

Én azon gondolkodnék hogy mi lehet a gebasz hogy csak 30 évesen lett vagy lesz barátnője?

Aztán nyilván azon is gondolkodnék mennyire jó ötlet ebbe belemenni úgy hogy 0 tapasztalatod van 30 évesen egy kapcsolatban.

Kitudja mennyire tudsz együttélni valakivel, működne e ez

Rengeteg kérdés és dolog amiben én lennék neked az első, és ez a szintű tapasztalatlanság számomra nem férne bele 30 évesen.

De vannak akik nem így gondolkodnak, úgyhogy nem kell itt a válaszokra alapozni.

Majd úgyis kialakul hogy merre halad a kapcsolat ha már ott tartotok

2022. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 De miért így gondolkozol? Miért nem hagyod úgy alakulni a dolgokat ahogy lennie kell? Jól éreznéd magad vele és ez az apró stikli ennyire számítana? Miért hiszed azt, hogy aki tapasztalatlan azzal rosszabb lenne? Miért nem kezeled egyenrangúnak az embereket?
2022. máj. 23. 10:50
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert van tapasztalatom olyan pasival akinek nagyon kevés tapasztalata volt.

Nem 0, de nagyon kevés.

Nem volt képes kompromisszumra, az együttélés borzasztó nehezen ment.

Hogy hogyan viselkedjen egy nővel és hogyan működjön a köztünk lévő kommunikáció szinte egyáltalán nem ment neki.

A szexben irányítanom kellett , nem tudta mit hogy kéne, annyira szorongott mikor oda került a sor hogy mindent jól csinál e hogy nem tudta elengedni magát aztán már én sem.

30 évesen én nem akarok senkit tanítgatni meg irányítani.

2022. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Miért hiszed azt, hogy minden tapasztalatlan emberrel ugyanolyan szar lehet? Te nem vétettél hibákat abban a kapcsolatban? Lehet nem eldobni kellett volna őt, hanem együtt kezelni a problémákat?
2022. máj. 23. 10:57
 18/33 A kérdező kommentje:
És, ha egy tapasztalt férfivel is ugyanezt fogod tapasztalni akkor mi lesz?
2022. máj. 23. 10:58
 19/33 anonim ***** válasza:
81%
Beszélnék Vele erről. Természetesen nem ízekre szedve a témát, de -ahogy ez általában történni szokott- rákérdeznék az előző kapcsolataira,és ha azt mondaná,hogy nem volt még, én azért megkérdezném a miértet. Aztán mérlegelném magamban az összképet, ami kialakult Róla, és hozzátenném az Általa elmondottakat is. Csak magában a tény nem befolyásolna.Viszont ahogy írtam is, a miért esetleg igen. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, különbözőek az okok. Pl. lehet egy önző anya a háttérben, de lehet a tanulás, elfoglaltság is.
2022. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Gyerektervezés... miért kell mindenkinek poronty.
2022. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!