Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők!Ismerkednétek foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Ismerkednétek foglalt pasikkal?

Figyelt kérdés
Randiznátok foglalt pasikkal? Olyanokkal, akik nem házasok, csak parkapcsolatban élnek, de nagyon nyitottak lennének rátok, és még udvarolnának is nektek?

2022. jún. 6. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mivel mindig is komoly kapcsolatra vágytam, sosem érdekeltek a foglalt férfiak; illetve már csaltak is meg, így pontosan tudom, hogy milyen érzés és nem szeretnék résztvevője lenni annak, hogy más is így érezzen, miattam.
2022. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha amúgy tetszik és kiderül róla közben, akkor igen.
2022. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert komoly kapcsolatot szeretnék nem valakinek a szeretője lenni.
2022. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerinted hazug nők majd most itt bevallják neked, hogy igen, ha jól néz ki az illető? :D
2022. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Bár nekem tökmindegy lenne élethelyzetileg mert elvált vagyok két gyerekkel nem akarok komolyabbat senkivel, ezzel együtt akkor sem kellene foglalt pasi.

Egyszerűen soha nem kellett másé, nem is gondoltam soha potenciális partnerre aki foglalt. Elemi igényem hogy csak én legyek neki.

2022. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. De miért van az ilyen faszi kapcsolatban?
2022. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert egyrészt normális párkapcsolatot tudok csak elképzelni, másrészt eleve taszítanak a sunyi, hazug, gerinctelen férfiak, harmadrészt van bennem annyi tartás, hogy nem lennék soha partner egy másik nő megcsalásában.
2022. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Pont annyira nem, mint ahogy nem hordanám más nő használt fehérneműjét.
2022. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!