Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok 7gy párt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok 7gy párt, ha a kedvenc időtöltésem a döglés? Van ilyen nőben is?

Figyelt kérdés
Most kiszámoltam, ha nem dolgozom (3 napot dolgozom egy héten 12 órában, néha 4 napot), akkor a 24 órából 20-at tuti az ágyon fekve töltök. De amúgy normális vagyok. Van esélyem így párt találni?
2022. jún. 17. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, hát így már necces.
2022. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért fürdeni kimész?
2022. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12. Persze. Meg kajálni, sza.rni. Kb. ennyi.
2022. jún. 17. 14:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az exem..

De nem voltam neki elég jó..

Neten szerzett magának nőket

2022. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az életmódoddal baj (és a kérdésedre válaszolva persze hogy találhatsz párt és szerintem jó eséllyel olyat is, aki hasonlóan nem akar annyira aktív életet élni), dolgozol annyit, mint más, heti kb 40 órát, nem? Nem kell ennél produktívabb életet élni, miért kellene? Aki akar, éljen úgy. Teljesítesz egy munkahelyen, az lenne szerintem problémás (az se biztos), ha egyáltalán nem dolgoznál és semmi, de semmi hasznosat, építőt se csinálnál soha. Ettől igen messze vagy.
2022. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!