Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még facebookon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még facebookon olyan társkereső, ahol komoly emberek vannak, ahol lehet ismerkedni és normálisak az emberek, de tényleg (fizetnék is érte, ha tudtok ilyet)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 05:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább valakinek adnék egy ksi szuvenírt, minthogy ezek a társkeresők zsebét tömjem, amik nem sokat érnek.
2022. jún. 18. 05:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ha nincs ilyen ne is válaszoljatok, felesleges, csak hiteles oldal érdekel, ahol tényleg keresnek is valakit.
2022. jún. 18. 05:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől!!!
2022. jún. 18. 05:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak normális emberek, csak meg kell találnotok egymást.
2022. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha az a kérdésed, létezik e olyan társkereső, ahol a nők sorban állnak érted és csak válogatnod kell, akkor van egy rossz hírem, mert nem létezik. Ugyanakkor minden társkeresőn vannak olyan ember, aki komoly kapcsolatot keres. A dolog személytelensége miatt viszont piszok nehéz megtalálni, akivel egymást kerestitek, nekem legalábbis rengeteg randim volt, mire találtam valakit - és hány emberrel kellett beszélnem előtte, hányan utasítottak vissza. Szerintem a netes ismerkedésre érdemes B opcióként tekinteni, inkább ragadd meg a környezetedben lévő lehetőségeket, valós kapcsolatokból, sokkal nagyobb sikered lesz!
2022. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudtok? A legtöbb netes társkeresőn bármit írhatok...
2022. jún. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!