Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ehhez az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez az első randihoz? Bővebben

Figyelt kérdés

Egy városban vagyunk, soha nem találkoztunk még, 3 hete beszélünk. Azt akarja, hogy én is és ő is bekapcsolja a netflixet, választunk egy közös filmet, nézzük és közbe messengeren megbeszéljük. Én csak pislogok. Mindketten felnőtt emberek vagyunk, ő 27 éves, én 25 lány. Csak nekem fura ez? Nem tudom megérteni ebbe mi a jó és miért nem találkozunk élőben?

Szóval megírtam, hogy kössz, de nekem egy így nem.


2022. júl. 5. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül szeret filmet nézni van ilyen.
2022. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy ez nem randi.
2022. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemrég megismerkedtem itt egy lánnyal ,vele így filmeztünk,de köztünk van pár ezer kilométer..de életem egyik legszebb élménye volt.


Nálatok valóban hülyeség.

2022. júl. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuhhh, beteg egy világ...


Jól tetted, hogy lemondtad. Ha valamit sunnyog, akkor meg azért.

2022. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak ilyenek elnni már többször is hallottam. Nincs ebben semmi rossz. Persze szerintem is hülyeség ha egy városban éltek. Ha nagyon messze akkor oké, de így. Szóval furi ja.
2022. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Sztem nincs ezzel semmi baj. Lehet kicsit bizalmatlanabb vagy még nem annyira látja benned a kapcsolati potenciált és tud jó program lenni megosztáson nézni és kibeszélni a filmet. Én adtam volna, de ha neked nem fekszik, az is oké.


26/F

2022. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem randi
2022. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt haverral is lehet. Nekem se szamitana ez randinak.
2022. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem mégis nagyon furi. És nem is Budapest szintű városban lakunk, hogy kéne 45 percet tömegközlekedni. 15 perc sétára van itt szinte minden.

Nekem is sunnyogásnak tűnik.

2022. júl. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!