Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kopaszság kizáró ok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszság kizáró ok nálatok lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy minden más rendben van a sráccal.
2022. júl. 5. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
58%
Nekem ritkul a hajam nem kopaszodtam meg, de kicsit "megkopott" nem vészesen. Emlékszem anno, mikor egy csaj, hogy cinkelt vele 28 éves koromban, hogy kopaszodok már? Erre 43 évesen, még mindig van annyi hajam, ami bőven elég , még arra is, hogy bármikor belőjjem a férjének meg olyan patkó kopaszodása van, hogy alul van neki kb. 2 cm karima :D Mikor látom ezt a csajt , mindig húzom vele amúgy :D
2022. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
58%
Amúgy férfiként meg kicsit érintettként is azt írom ehhez, hogy akinek van feje a kopaszsághoz annak mindegy, hogy van e haja vagy sincs. A lényeg, ha valaki kopaszodik, akkor ne hagyja meg az alját megnőni, mint a papik, hanem 2-3 naponta tolja le nullással az alját. Én azon "szerencsések" közé tartozom, akinek jól áll az is, ha letolom nullásra, nyílván teljesen más nőknek jövök be nullás frizurával, mintha meghagyom és bezselézem. De, mivel 43 vagyok én már a fiataloknak nem akarok tetszelegni és főleg náluk fontos az, hogy milyen a sérő. Idősebb / érettebb nők már ezen túl tudnak lépni. És a léyneg legyen helyes pofid, akkor nem fogja senki nézni, hogy kopasz vagy belőtt hajú vagy :D Néha kényelmesebb, amúgy a kopi, főleg nyáron, aki sportol annak meg főleg :)
2022. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Kopasz férfiként azt kell hogy mondanom ,hogy megosztó.

Van akinek nagyon bejön , van aki undorodik tőle.


Az még hogy a szakáll, hosszú haj a divat, sem tesz jót nyilván - az elveszett nők/ferfiak mennek a trend után ( hány kopasz Hollywood, magyar celeb van ? )


Nekem valamennyire ritkul , imadtam, és nem akartam végignézni ahogy kihullik , ezért borotvalom egy ideje.


Én elfogadtam magam így ahogy vagyok, ha kérdező téged zavar menj hajbeultetèsre, vagy szedhetsz rá hormontablettàkat.

2022. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem az, tetszett már töb kopaszodó vagy kopasz férfi is.

Viszont nem minden esetben. Ami pl. alapvetően ki van zárva, az a borotvált kopasz + redősnyakú, izompólós, aranyfukszos behajtó/verőember izomagy stílus, ill. ha a fejformája vmiért nem tetszik.

2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt hittem, hogy nem jön be a kopaszság. És tulajdonképpen nem is, de mikor a férjem elkezdett rájöttem hogy még mindig ugyanúgy bejön nekem ;)
2022. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.Nem jönnek be a kopasz pasik.
2022. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem taszìtanak a kopasz fèrfiak, és ez ìgy lesz 100 éves koromban is. Sokan vagyunk ìgy ezzel, de vannak olyan nők, akiknek tetszik.
2022. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
20 éves volt a férjem, mikor összejöttünk. Akkor még volt haja, félhosszún hordta, de már kicsit látszott, hogy kezd mickeyegeresedni. Szóval várható volt, hogy nem sokáig lesz meg a lobonca. Nekem nagyon tetszett a haja, de azért ez nem volt akadály, ha amúgy tökéletes a pasi számomra, emiatt nem szakítok. Nos, még nincs 33 éves, alig van haja 😅 Ettől még szeretem, és továbbra sem tervezek elválni egy dúshajú kedvéért :D
2022. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még a sok haj is.. nem számít van e haj vagy nincs..
2022. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinnèm hogy lenne olyan nő, aki kimondottan a kopaszodásra izgulna. Csúnyàk lesznek tőle a fèrfiak, lehet tagadni, de ez az igazság. De ha fiatalon jöttetek össze, nem fog kivágni az asszony, max elkezd csalni egy fiatal hajasbabával :D
2022. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!