Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazaból tanács talan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazaból tanács talan vagyok . nem tudom mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Öszintén volt 2 szuper randink már az elsö is 5 óra hosszu volt. 2. egésznapos kirándulás volt. folyamatos csók csaták , kis incselkedés minden remek volt egy hullám voltunk , Aztan a nap végén felhivott magához és megtörént. elég gyorsan . " rég éreztem volna hogy passzolok valakihez ennyire, minden jó volt és mintha évek óta ismerném és minden szuper volt " Megbeszéltük hogy találkozunk. mert minden nagyon remek volt és jól éreztünk magunkat .


Aztan irt Átgondolta , Mégse kéne ezt folytatni mert beszorongott az esti dolgon . plusz mást szeretnénk és tervezünk de hát alig ismerjük egymást ? miért gondolja ennyire tul? ha örömet okozunk egymásnak? " igen számomra is nagyon hirtelen törént minden és gyorsan de ö hivott fel. akkor most miért menekül? én vissza irtam h szeretem a társaságát és meg kedveltem mert csodálatos a személyisége és szeretném jobban megismerni , hogy ki ö valójában . És ha megondolná magát én várom a jelzését . Holnap találkoznánk . Ennyi elég ? vagy esetleg hivjam fel hogy elnézést kérek gyors tempo miatt ? Nem áll szándékomba egyátalán kihasználni én szeretném foyltatni az ismerkedést de fogalmam sincs . Az ö kezébe van az irányitás jelenleg türemesen várok. esetleg valami ötlet vagy ez igy ennyi volt? és ne is reménykedjek?



2022. júl. 12. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Van nalad jobb
2022. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt még olvasni is fáj! Ennyire hülye egy nőt! Én is bánnám már hogy beleürítettem...
2022. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha megondolná magát én várom a jelzését"

Már döntöttél. Vársz. (Egy ideig.)

2022. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Öszinte leszek. Fogalmam sincs mit kéne tennem ilyen helyzetbe mint elveszetnek érzem magam mint szüz gyermek. Nem értek a játszmákhoz volt 4 párkapcsolatom az életembe amik hosszuak távuak voltak. Amiota újra belecsöppentem a randi világába, hát nem tudom nem értem nöket . igen az nem ,nem az igen meg nem is? . De én szeretek tisztán beszelni nem ködösitve. most azt várja h pitizzek h ne érezze magát cédának? vagy most csak várjak ? valami tip?
2022. júl. 12. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a csaj önszabotálja saját magát... Szeretné a kapcsolatot de megijedt hogy milyen jó is lenne ezért szépen keresztbe tesz saját magának (és neked)...
2022. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszketett a lába köze, megkapta, ami után vágyódott, de megbánta a gyors iramot.

Ne sajnáld, lesz másik.

2022. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pech. kilettem kosarazva . "Lehet a csaj önszabotálja saját magát" ez benne van pakliba. Minden esetre köszönöm nektek azért férfi létemre ez nem esett valami jól . tényleg megkedveltem . Viszont legalabb megirta és nem kezdett el ghostingolni.
2022. júl. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!