Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgy sem tudjuk milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy sem tudjuk milyen a másik akit megismerünk, akkor a tapasztalat mennyire mérvadó (előítélet nélkül kérdezve, bár ezt nem lehet felmérni szerintem, főleg itt nem), ha úgy is a szív dönt majd?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak az objektív meglátást kérném megosztani :)
2022. aug. 7. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a tapasztalattól függ.
2022. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"akkor a tapasztalat mennyire mérvadó "


Annyiban mérvadó, hogy felismered az intő jelekből, hogy "ajaj" ezzel a dologgal probléma lesz a későbbiekben.

2022. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat hogy én nem "átlagos" pasi vagyok mégis korábbi tapasztalatok alapján rám lett húzva sokminden ha egy kicsit is hasonlított korábbi dolgokra az életéből. Mert úgyis ilyen meg olyan vagyok.


Nyilván nyitott szemmel kell járni de a körülmények nem mindig ugyanazok akkor sem ha hasonlóságot vélsz felfedezni dolgokban és ebből kimenetelre következtetsz. Amit már egyszer átéltél.

2022. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek altalaban inverz modon ismerkednek. Tehat a randin a kizaro okokat fedezik fel legeloszor. A NEM-et villamgyorsan el tudja donteni a legtobb ember. Az IGEN-t azt nem. Erre vannak a tovabbi randik.
2022. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kellő mennyiségű tapasztalat után már nem (csak) a szív dönt, szóval igenis mérvadó. Nyilván valamelyest meg kell ismerned a másikat, mielőtt belemész bármi komolyabba vele, és a korábbi tapasztalataid segítenek a jó döntés meghozatalatában.
2022. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!