Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy valljam be az érzelmeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be az érzelmeimet egy lánynak aki nem mellesleg Jehova Tanúja?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vallás nem zár ki semmit. Úgy mondd el, ahogy érzed. Ne mondj se többet, se kevesebbet, mint amit érzel, és ne is mondd másképp, mint ahogy tudod. Ilyen egyszerű.
2008. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg sehogy, hanem menekülj.
2008. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én egy igen vallasos férfival v.ok együtt,milyen vallas azt most nem vitatom.eleinte ö nem akart semmit,csak baratsagot,de én nyomultam nem adtam fel..bebizonyitottam,tudok vallasos éle^téhez alkalmazkodni,utananéztem a vallasnak,hogy melyek az alapvetö tudnivalok,aztan ugy viselkedtem,mint ahogy az^t az ilyenek elvarjak...mostmar 2 éve vagyunk együtt..nehéz volt megszokni,de mara mar minden siman megy.természetesen csak akkor légy kitarto,ha komolyan gondolod az egészet,mert akkor bizony sok mindenben valtoztatnod kellesz.minden jot.
2008. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
gondolom nem akarod egy hét után feleségül venni a jehova szertartás szerint, úgyhogy mondd meg neki úgy mintha nem is jehova tanuja lenne.Aztán eldöntheted tudod e tolerálni a vallásával járó dolgait...
2008. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom azért írtad hogy amúgy Jehova Tanúja a lány, mert ennek van valami lényege a dologban (pl. hogy ez nem vallás, hanem egy szekta??) Nem tudom mennyit tudsz róla, én se sokat, de sztem beszélgess sokat a lánnyal erről, és NÉZZ UTÁNA ennek a szektának, és ha úgy látod, tényleg menekülj:)
2008. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bevallhatod, de én nem tenném. Gondold csak el, milyen előírásai vannak. AZOKHOZ mit szólnál? Márpedig előbb, vagy utóbb, de az lesz...

Szerintem mondj le róla. Teljesen biztos, hogy nem fogod tudni TARTÓSAN megváltoztatni.

2008. máj. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát nehéz lesz mivel a jehováknál nincs olyan hogy járás csak házasság előtti udvarlás tudtommal (sajnos aktívan próbálnak megtéríteni...) ismerősöm próbálkozott nem járt sikerrel mert a szülők bele avatkoztak, de szerintem próbáld meg kettesben megbeszélni vele aztán dönt közted meg a vallás között.hajrá
2008. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális még nálad ez a kérdés. Elég sokat tudok erről a dologról. Figyelek majd, hogy írsz-e ide és ha még aktuális a dolog, akkor beszélhetünk róla.
2009. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
05-17 10:20 válaszolónak...engem érdekelne, hogy mit tudsz és gondolsz...hasonló cipőben járok..
2009. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!