Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tényleg ennyire könnyű a pártalálás?

Figyelt kérdés

Pár hónap alatt találnak olyan fiút akivel évekig együtt vannak.

Én meg évek alatt még egy randit sem találok, pedig igényes vagyok és nem vagyok ronda, csak ugye én nem lány vagyok:D


2022. aug. 12. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
És azok a lányok nem fiúkkal vannak kapcsolatban?
2022. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem könnyebb, nekem is évek voltak mire találtam magamnak.
2022. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Férfiként is ha tudod mi kell a nőknek, becsajozol 1 hét alatt. Te is tudod hogy ha van egy csaj aki tetszik és észreveszed hogy találkozik egy bizonyos típusú sráccal, akkor érzed hogy az ha akarja fel fogja szedni ezért te kétségbe vagy esve és elkezdesz teperni ezerrel. De aztán az a srác mégse akarja te még mindig tepersz jön egy másik és azzal lesz együtt évekig, ugyan ugy 1 héten belül felszedve.
2022. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy te évek alatt nem találsz nőt csakis arra enged következtetni, hogy nem megfelelő kritériumokat állítassz magad vagy a nők felé.
2022. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez nem igaz. 4 hónap, 6 honap szúnet, 5 hónap, 18 hónap szünet, 3 hónapnál járok

24N (és ronda se vagyok, sőt, kisportolt)

2022. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ennyi a lényeg, hogy "igényes vagyok és nem vagyok ronda". Nyilván. Talán ezért nem mert bitekben gondolkodsz.

Nőknek sem olyan egyszerű, attól függ, ki mennyire válogatós és antiszoc ill egyéb rossz tulajdonságok. Nyilván szexre hamarabb találna partnert, ha neki jó rögtön csak erre játszania.

2022. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Én az első nagy szerelmem és egyben trauma után évekig nem voltam kezdeményező, se magabiztos. Aztán elhatároztam, hogy teszek érte, hogy rendbe legyek, ezután céltudatosan elkezdtem barátnőt keresni. 3 hónapon belül találtam, majd amikor az véget ért, és újból elkezdtem ismerkedni, szinte rögtön rátaláltam a mostanira, aki azóta a feleségem. Először magaddal kell rendbe lenned, aztán céltudatosan kell párt keresned. Ha jó a kommunikációd és rendes vagy, találsz megfelelő párt. Csak sokan a felelősséghárító magatatást választják (a lányoknak könnyű, bezzeg én fiúként megszívtam...), ahelyett, hogy kiismernék magukat és hogy hogy működik ez az egész párkeresés a normális emberek között.
2022. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

A való életben való ismerkedéskor szerintem a nők és férfiak esélyei nagyjából azonosak.


Viszont a nőknek az internetes társkeresőkön jóval könnyebb dolguk van a férfiaknál. Ha ugyanis egy legalább közepesen szép lány felteszi magát a netre, és senkinek nem írogat kezdeményező üzenetet, akkor is garantált, hogy már az első héten legalább 50 jelentkezője lesz. Ezek között persze biztos lesz katasztrofális alak és gátlástalan szoknyavadász is, de szinte biztos, hogy normális, rendes fiú is. Nyilván macerás a szelekció, és vigyáznia kell, de egy-két hónapon belül már igen nagy eséllyel kellemes randijai lesznek egy fiúval.


Ezzel szemben ha egy férfi nem szuper jóképű, akkor egy netes társkeresőn passzívan várakozva egészen biztos, hogy alig lesz nő, aki ráír. Aktívan keresgélni és írogatni kell, és felvállalni, hogy jó, ha 100 ilyen kezdeményezésből lesz egy randi, s azok többsége is elutasítással végződik. Ez a frusztráló keresgélés és a sorozatos visszautasítások legfeljebb csak a legstabilabb önértékelésű férfiak lelkét nem tépázza meg. S ha valaki megjelenésben és viselkedésben is csak "átlagos", azaz semmivel sem tűnik ki a sorból, akkor annak is komoly esélye van, hogy egy évnyi keresgélés sem hoz eredményt.

2022. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen ennyire. Amit az első válaszoló ir, az teljesen hiábavaló bullshit. Az állásokat is a jelentkezők közül fogja betölteni valaki, de ez nem jelenti, hogy könnyű állást találni.
2022. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Add lejjebb a kulsovel szemben tamasztott elvarasaidat

Szivesen

2022. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!