Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pártalálás a szerencsén múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártalálás a szerencsén múlik leginkább?

Figyelt kérdés
Sokan kb semmit nem csinálnak és véletlenszerűen összetalálkozik a megfelelővel, más meg évekig ismerkedik és semmi.
2022. aug. 15. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem igen.

Ha valaki nagyon görcsösen keresi, abból sokszor semmi se lesz.

2022. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem,de némileg kell hozzá
2022. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Van benne szerencsefaktor is, de ha valaki próbálkozik akkor sokkal nagyobb eséllyel talál párt, mintha várná a sült galambot.
2022. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Kell hozzá, de ezer más dolog van, aminek fontosabb a meglete
2022. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen.


15 éves korom óta akartam párt, néha sikerült néha nem, ha szingli voltam aktívan ismerkedtem, ott voltam mindenhol, ahol lehet új emberekkel találkozni, sokat randiztam, 7 évig Tindereztem, rapid randikra jártam, szakemberrel is beszéltem arról, hogy vajon miért megy ez nekem olyan nehezen. Végül 26 évesen találtam meg az igazit.


Mások meg nem is gondolnak arra, hogy legyen párkapcsolatuk és kb mindig van, pedig semmi energiát nem tesznek bele, inkább mások harcolnak ő értük és tök mindegy mit csinálnak, nem szakítanak velük.

2022. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pártalálás nem feltétlen. De a megfelelő pár megtalálása igen, nagyban.
2022. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Is. Ha te nem vagy alkalmas akkor a szerencse sem működik. Ha igen, akkor már segíthet.
2022. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van. Mikor szerettem volna, nem akadt senki. Mikor nem érdekelt a dolog, akkor csak úgy jöttek a semmiből. Tényleg nem szabad rágörcsölni, mert abból nagyon kellemetlen helyzetbe is kerülhetünk.

N

2022. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen! A párkeresés egy olyan téma, hogy ha "tudatosan" keresed, akkor nem fog összejönni (görcsös leszel), vagy nem az és nem úgy jön össze, amilyet és ahogy te szeretnéd.


Az, hogy épp mikor kivel találkozol, és az illető is milyen passzban van épp, teljesen a véletlenen múlik (na jó, nem a véletlenen, de általad nem befolyásolható dolgokon).


Minél jobban ráfeszülsz meg "tudatos" vagy, annál nagyobb semmi vagy félrecsúszás lesz belőle.


Ha nem foglalkozol vele, nem ez lesz a középpontban, akkor szokott a legjobb jelölt/helyzet beütni mindig. De a "nem foglalkozol" vele csak akkor, ha tényleg elfelejted kb., nem az, hogy titkon azért várod, mert az is görcs, akkor sem engedted még el...és megérzik.

2022. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!