Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hete találkoztam valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete találkoztam valakivel akivel előtte kb 1.5 hétig beszéltünk sokat online. Messze lakik sajnos így még nem sokszor találkoztunk. Mondta hogy ide fog költözni majd. Hogy "vegyem rá" hogy minél előbb ideköltözzön?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 gyerekem, felváltva vannak nálam és az apjuknál. A gyerekek miatt nem tudok én odaköltözni. Úgy hiányzik, rossz hogy ilyen ritkán tudunk találkozni. Vele szeretnék lenni, nem kell más,de így olyan nehéz. Mondta hogy ide fog költözni de még nem tudom, nem tudja hogy mikor. Tudtam az elején is hogy messze lakik, nem lesz könnyű és tényleg nem könnyű így. Ráadásul sokat dolgozik így ritkán tudunk találkozni. Nekem úgy is jó ha egyenlőre albérletbe költözik, valahova ide a városba,nem azt mondom hogy egyből összeköltözni, nagyon korai lenne. A gyerekek miatt is. Mit csináljak hogy jobban kibírjam a hiányát?
2022. aug. 27. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozik miert hagyná ott?
2022. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2 hete ismered😲 az a majf oda fog költözni az még hónapok kérdése.
2022. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mathus ***** válasza:
90%
a kérdésre: bő három hét után itt tartasz? kicsit instabil vagy érzelmileg. szerintem aludj erre a mestertervre pár hónapot.
2022. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekkel már nagyon gáz ez a tinihiszti!

A pasas egy vadidegen, lehet, hogy darabolós gyilkos, és 2 hét múlva együtt sem lesztek. Foglald el magad, és ne sürgess olyasmit, aminek egyáltalán nincs itt az ideje.

2022. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd együttérzésem, nehéz lehet két gyerekkel ismerkedni, pláne úgy, hogy nem vagy már húszéves.

Azért próbálj józanul gondolkodni. Elhiszem, hogy tényleg erős köztetek a vonzalom, de alig néhány hete ismeritek egymást. Még nem tudtok a másikról eleget. Légy türelmes, ennek még ki kell forrnia magát.

Milyen messze laktok egymástól? Csak egyszer találkoztatok?

2022. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is neten ismerkedtünk meg, közöttünk is nagy a távolság, mi is megbeszéltük hogy hamar összeköltözünk. Ennek 1 éve. És még most sem vagyunk megkésve semmivel.

Erre aludj még egy párat.

2022. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3as: miért lennék instabil érzelmileg?

4es: tinihiszti?

5ös: kb 150 km re. 2x találkoztunk.

2022. aug. 27. 15:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, szerintem a másik kettő is arra célzott, hogy egyelőre alig ismeritek egymást, a nagy érzelmeknek és a költözködésnek még nincs itt az ideje.

Hogy telt a két randi? Teljes napokat töltöttetek együtt, vagy csak pár órát?

2022. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő is elég komolyan gondolkodik amúgy. Teljes napokat
2022. aug. 27. 16:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Elhívott magához, nála aludtál? Vagy ő utazott hozzád? Teljesen biztos vagy benne, hogy nem egy kalandozni vágyó, házas férfi?
2022. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!