Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lànyok/nők ha a pasi egy ùj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok/nők ha a pasi egy ùj audi a6-al érkezne a radical mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Szimpatikusabb lenne mint egy Suzuki Swiftes pasi nem?
2022. szept. 5. 04:29
1 2
 11/19 anonim válasza:
58%
Tesó. Amikor a régi Suzukim volt, akkor kb 70 nővel jöttem össze két év alatt. Amióta jobb autóim vannak nem is keresek nőket. Ezt rakd össze! Az előttem lévő jól leírta.
2022. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Én csak az A4-eseket szeretem.
2022. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
13: a rajzlapokat?
2022. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
#13 Jaja :)
2022. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
"Autóval jött" - kb. ennyi, már ha észreveszem, hogy azzal jött. Nekem nincs autóm, exemmel, akivel 6 és fél évig együtt voltam, szintén nem. Nem érdekel az autótéma annyira. Márkajelek közül párat felismerek, és annyi, szóval azt látnám, ha szemben állna meg velem vagy háttal, hogy Audi... de nem gondolnék ennél többre, és nem kifejezetten imponáló.
2022. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Megnézném hogy milyen jó kis autó, de egyből lenne egy csomó előítéletem. Ettől meg elmennék a randira, de ha a vagyonával dicsekedne, nem látna többet. Nekem nem a marka számit hanem hogy működjön. A tulaj viselkedése, személyisege sokkal fontosabb.
2022. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Semmi. Bezzeg, ha egy szép Csepel Torpedo bicajjal jönne...

Na az mindjárt más lenne :))

2022. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
A nok nem ertenek a kocsikhoz tobbnyire. Ha szep kulturalt azt viszont latjak.
2022. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy milyen az az audo 6, vagy micsoda. Ha szappantarto es alacsony auto, akkor az jutna eszembe, hogy basszus, ez nem lesz jo a servemnek. Utálom az alacsony kocsikat, mindig beáll tőlük a hátam.
2022. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!