Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú a barátaival koncertr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú a barátaival koncertre megy, ahova elhívja a barátnőjét is, akkor az ő jegyét illik kifizetnie? Vagy mindenki a sajátját?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Hívja meg
Mindenki a sajátját fizeti
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhívja, illik.
2022. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolatfüggő. Egyezzetek meg benne, ki mit mikor milyen arányban fizessen
2022. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy azt előzőleg megbeszélik.
2022. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hivatalosan a meghivó fél fizet. Nem hivatalosan meg ahogyan ebben megegyeztek. Ha nem akarsz direktbe rákérdezni hogy fizeti e , akkor kérdezd meg hogy kb mennyibe kerül a jegy, hogyan számolj.
2022. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak mert elhívok valakit egy programra, attól még nem vagyok köteles fizetni a jegyét is. Mondom ezt nőként. Főleg, ha egy drága koncertről van szó, én biztos nem várnám el, hogy fizesse nekem. Ha nyaralni hív el a pasim, ami mondjuk 300 ezer forint, azt is neki kell fizetnie? Szerintem ez nem így működik.
2022. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, nyilván ha nagyon gazdag barátom van és egy drága programra hív el, és tudja, hogy én annyira nem állok jól, akkor illene fizetnie igen. De átlagos anyagi helyzetű embereknél szerintem mindenki fizesse a sajátját, ha nem tudja kifizetni, akkor meg ne menjen el. Vagy egyéni megegyezés kérdése.
2022. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ezt közölni kell, ennyire egyszerű;)
2022. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam olyan programokra menni amikre sajnalom a penzt. Ha igy hivnak meg, olyan helyre ahova amugy nem mennék, hogy fizessem a sajátom, egyszeruen nem megyek.


Magamnak csak olyan progikat fizetek, ahova mennék magamtol is.

2022. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 ezres koncertre megy, akkor ne fizesse ki. Ha 10 alatt van, akkor azért illik.
2022. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna, hogy ne a sajatjat fizetne mindenki.
2022. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!