Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők ,lányok! Köztetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ,lányok! Köztetek van olyan akinek bejönnek az erős mínuszos szemüveget viselő férfiak?(természetesen vékonyított lencsével és esztétikus kerettel)

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 05:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Esztétikus kontaklencse vagy esztétikus friendzone.
2022. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fura kérdés. Nem kifejezetten izgulok arra, hogy valaki alig lát. :D Egyébként nekem nem kizáró dolog a szemüveg, ha ez a kérdés, annak ellenére, hogy erős mínuszos szemem van, és többnyire kontaktlencsét hordok.
2022. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten bejönnek a szemüveges férfiak. A férjem az első randinkon pl nem hordta, mert azt hitte, hogy nekem nem jönne be. Jót nevettünk pár óra múlva ezen. :)
2022. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem mondom hogy nálam kizáró ok volt a szemüveg egy férfin,de sose jöttek be szemüveges férfiak. Valahogy nem vonzanak... Egyszerűen elképzelni azt hogy vagy nem lát engem ha leveszi a szemüveget ,vagy állandóan útban van,leesik ,bepárásodik... egyszerűen kényelmetlen lenne a szituáció.


Azt nem várhatom el,hogy mindig kontaktlencsét viseljen ,mert az is kénylemetlen lehet számára állandóan. Meg el se várnám.

2022. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát most így külön nem izgulok a szemüvegekre, de arra sem volt példa, hogy kifejezetten emiatt ne jöjjön be valaki.
2022. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekeminkább tetszenek a szemüveges férfiak. :)
2022. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
A fiatalabb fiúkon szerintem kifejezetten jól áll :)
2022. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 2-es iróniája jogos:-) Nekem nem kimondottan jön be amúgy a szemüveg (kivéve napszemüveg), de nem lenne kizáró ok sem.
2022. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én erősebb pluszosat hordok :D

19f

2022. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

24 évesen kezdtem el hordani a -5.5es szemüvegemet. Előtte is hiúságból nem hordtam hiába nem látok az orroig sem.

Nem szeretem, nem tetszenek a szemüveges emberek. Semmi ellenvetésem nincs, csak nem tartom vonzónak. Magamon sem szeretem hiába kaptam meg rengeteg embertől mennyire jól áll. Férfiakon se tetszett soha, hiába tényleg baromi jól néznek ki, divatosakat lehet már kapni.

2022. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!