Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok úgy hogy a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok úgy hogy a randi előtt 3 nappal az illető letiltott messengeren? Ennek mi értelme? Szépen haladt a beszélgetés, ismerkedés. Szívesen várom a kínos randi tapasztalatokat is :))

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

En egy narcival.ismerkedtem aki atvert elso randi elott.


Kesobb tudtam meg hogy az volt a baja hogy ő azt mindta jo lenne talalkozni 4 kor xedik napon.

En meg rámondtam hogy akkor még én nem végzek nekem az 5 óra jobb lenne es másik nap. Igy egyeztettunk le napot. A randi napján tiltott le.(kesobb feloldott)


Kiderult hogy a tiltas azert volt mert az idopont egyeztetést ő annak vette, hogy en akarok diktálni, en mondom meg neki az idopontot, mit hiszek en magamrol mint vmi kiskiralylány én akarok idopontokat szórogatni vagy mint vmi fontos ember. Es ezen berágott.


(Amugy más ilyen "betegeket" is ismerek akikkel ha egyeztetni kell le kell menni alázatosba mert kicsavarják hogy te dirigálsz neki meg ő alkalmazkodjon hozzád ha jelzed hogy te mikor érsz rá.)

2022. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

#11

Még szerencsésnek mondhatod magad, hogy kiderült hamar kivel állsz szembe... :)

2022. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A #4 válaszomban felsoroltam az efféle viselkedés lehetséges okait. Nemcsak nőkre, férfiakra is ugyanúgy igaz lehet ez a lista. Szinte biztos, hogy nem gyávaságról van szó. Férfi esetében szerintem az a legvalószínűbb, hogy belépett a képbe egy másik nő, akivel szexuálisan is összejött, vagy visszatért hozzá az ex-barátnője, s innentől kezdve minden más nő, így te is, csak zavaró tényező lett. Magyarázkodni pedig nem akar neked.


Azt érdemes tudnod és észben tartanod, hogy a férfiak a társkeresőkön multiplex üzemmódban működnek. Más szóval egyszerre vagy tíz vasat tartanak a tűzben az esély növelése érdekében. Nehogy azt hidd egy percig sem, hogy a férfi csak veled levelez. Dehogy! Egyszerre csapja a szelet egy tucat nőnek, hogy közülük végül egy kapcsolat össze is jöjjön. Más szóval könnyen lehet, hogy te mondjuk csak a nyolcadik vagy a rangsorban, arra az esetre, hogyha az első hét nem jönne össze. Tudom, ezt nehéz megemészteni, de ez van.

2022. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
Én férfiként annak is örülök, ha van valaki, aki válaszol, nemhogy 10... :)
2022. szept. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as, nyilván én is tudom ezeket, csak sosem értettem ennek a logikáját, a letiltásnak. Volt egy pasi pl. aki az alkalmazásban megírta hogy csak október elején jön haza, mert külföldön nyaral. Megírtam neki, hogy ez akkor nem aktuális. Nem tiltottam le.
2022. szept. 24. 09:56
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
#15: A letiltás azért érthető módszer, mert az illető férfi nem akar magyarázkodni az időközben kialakult (vagy visszatért) párjának, amikor az illető belenéz a mobiljába, hogy ugyan ki ez a másik nő, aki üzeneteket küldöz neki. Ha letilt, megelőz egy esetleg súlyos konfliktust, féltékenykedést, gyanúsítgatást.
2022. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Rengeteg nős, ill. párkapcsolatban lévő férfi van fent. Sokat gondolkodtam azon, hogy hogy lehet így akkor bízni valakiben? Mindig ott lenne bennem a hátsó gondolat, hogy mi van ha mellettem is fent van tinderen.
2022. szept. 24. 14:19
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Én olyannal járok aki nem online él. Nincs facen instán tinderen sehol. Es folyamatosan biztosít is hogy csak én vagyok neki és soha egy exét sem csalta amúgy meg.


Ő azzal jár akit szeret. Nem mással akit csalna. Olyanokkal nincs együtt akik mellett más kéne neki. Azzal van akivel lenni akar.

2022. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17: Amit írsz, hogy valaki párkapcsolatban társkeresőzik, nemcsak férfiak esetében fordul elő. Én férfiként több olyan nőbe is botlottam a társkeresőn, aki szinte biztos, hogy párkapcsolatban volt. Ennek az egyik legbiztosabb jele az, ha a társjelölt legtöbbször nem veszi fel a telefont, ha hétvégén vagy hétköznap este hívom. A másik pedig, hogy a felajánlott közös programok többségére nemet mond valamilyen hajánál fogva előrángatott indokkal.


A jelenség mögött szerintem anyagi korlátok is húzódhatnak. Tönkrement a kapcsolata, de arra nincs elég jövedelme, hogy elköltözzön a párjától és kifizessen egy albérletet. Ezért azt reméli, hogy összehoz egy kapcsolatot a párja háta mögött, aztán rögtön átköltözik hozzá. De szerintem a legtöbb esetben ez hiú remény, mert rettentően nehéz azt megoldani, hogy se a párjuk, se a társjelöltjük ne fogjon gyanút.

2022. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Liánozósak gyenge jellemek
2022. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!