Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel randizgattam, majd összejöttünk, isteni volt minden, úgy éreztem neki is. Egy hihetetlen férfi, szerintem nem létezik több ilyen. Teljesen beleszerelmesedte. Aztán egyik napról a másikra közölte, hogy sajnos ő nem érez úgy irántam ahogy kellene, nem alakultak ki benne olyan érzelmek, hogy nagyon jó velem de nincs meg az a plusz. Én tényleg úgy érzem, vége a világnak, soha életemben nem találkoztam ilyen emberrel és tudom hogy nem is fogok, mert nem létezik, ő az igazi, érzem első pillanattól kezdve és ez csak erősödött ahogy megismertem. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem tudom elfogadni hogy nem kellek neki.
2022. szept. 29. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Keresd fel az új csajt (tuti hogy van) és "zavard el a pasi mellöl. Nem szép dolog de esélyes hogy bejön.
2022. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es...és mégis, hányat zavarjon majd még el mellőle? :)) Oviban vagyunk?


Egy férfinek sem kell gardedám, ha meg igen, nem férfi.

Másrészről amit írsz tipikus pióca viselkedés.

2022. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Annyira nem lehet tökéletes, ha elhitette veled, hogy ő is viszonozza az érzéseidet, aztán egyik napról a másikra lelépett.

Szerelmes voltál/vagy belé, és túlidealizálod. Hidd el, fele olyan tökéletes sincs, amilyennek gondolod.Most gyászold meg egy kicsit, aztán állj talpra, találsz jobbat is nála.

2022. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Sokszor nem kell az aki konnyen megvan:( a semmitol is szerelmes meg stb.

A pasiknak húzni kell az agyát sajnos. Akkor leszel csak erdekes:(


Tanulopenz volt.

2022. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4. Értelmes férfi kirúg, ha az agyát húzod.

Meg kell mondani nyíltan, hogy nem vagy egyéjszakás fajta.

2022. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

5 tapasztalat.

Ertelmes ferfi csak kivancsi lesz hogy ki ez a nő?

Aki egybol.ott van terítéken arra bem kivancsiak.

2022. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

6

Akkor az érdeklődését kell felkelteni, nem "az agyát húzni".

Nagyon különbözik a két dolog.

2022. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Eszméletlenül szentimentális vagy. A pasidból még van vagy 150.000 csak ebben az országban. Mindenki pótolható, sőt, magasan felülmúlható. Csak önmagadat korlátozod, de mindenkinek joga van úgy elbaxni az életét ahogyan csak akarja!
2022. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
4 a játszmázós nőket értelmes férfi kilométerekre elkerüli. A hülye férfiaknak biztos bejönnek a gyerekes "agyhúzós" próbálkozások.
2022. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni?

Azt, hogy tudatosítod magadban, hogy ez a fene tökéletes ember téged számításba sem vesz, nem kellesz neki, mindenki fontosabb mint te, és nincsenek érzései feléd.

Amikor eszedbe jut és elkezded bálványozni akkor jusson eszedbe, hogy már lehet, hogy egy másik nő után koslat. De téged nem szeret, nem vagy fontos neki.

Egyébként ezen csak az idő múlása segít, meg annak a tudatosítása hogy ő hogy bánt veled. Ráerőszakolni meg nem lehet érzéseket. Ha neki nincsenek érzései feléd, akkor nem tudsz mit csinálni csak elfogadni.

Csak amikor vissza akar majd jönni, mert éppen nincs kivel d*gni, akkor kell neki ajtót mutatni. Na ekkor kell egy igazán erős, határozott jellemű nőnek lenned.

2022. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!