Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egyszer egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyszer egyedül elmenni egy potenciális randihelyszínre férfiként, ha korábban nem jártam még ott?

Figyelt kérdés
Most kerültem Pestre, itt hívnék el egy lányt randira, de értelemszerűen nem sok étteremben kávézóban jártam még így ebben az egy hónapban. Érdemes-e egy randi előtt nekem egyedül elmennem a kiválasztott helyre, hogy felderítsem milyen is. Vagy, ha ismerősök ajánlottak helyeket, mehetek-e a lánnyal együtt első alkalommal?

2022. okt. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Biztosan jól sül el, ha másnap mész randira és az összes pincér rád köszön. :)

Aztán magyarázhatod, hogy nem randizol itt minden nap. Ennél más csak az szánalmasabb, ha elmondod, hogy bejártad a helyszínt.


Miért fáj elmondani az igazat?

2022. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem randiztam még senkivel sem. Csak azért kérdezem, mert nem akarom, hogy a haver azt mondja a hely tök jó. Odaviszem a csajt, erre kiderül, hogy okádék a hely. Ezen az alapon gondolkozom róla.
2022. okt. 1. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
érdemes egyedül, haverokkal feltérképezni különböző helyeket, és utána hívni lányokat oda
2022. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harebell ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Van, aki nem csinál ebből ügyet, van, aki jobban, magabiztosabban érzi magát, ha nem ismeretlen terepre megy. Ha neked segít, nyugodtan menj el előtte egyedül vagy ismerőssel, nem szégyen, nincs ebben semmi rossz.
2022. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, simán megmondhatod a lánynak, hogy csak most költöztél ide nemrég, így annyira nem ismersz még jó beülős helyeket, de egy ismerősödtől azt hallottad, hogy ez meg az milyen jó (amúgy neten is megnézheted a véleményeket, képeket), ő mit szólna hozzá, de ha van jobb ötlete, akkor oda is mehettek. Így benne van, hogy utánajártál, van ötleted és nem rá hárítod, de neki is van beleszólása és ha mégse jó, az se gáz, lehet poénosra is venni és legközelebb mentek valami jobb helyre. Ne stresszelj ezen, nem a helyszínen fog múlni a siker.
2022. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mi ugyanabban a városban lakunk a lánnyal születésünk óta, és 1-2 kivételtől eltekintve olyan helyekre megyünk, ahol még sose jártunk, együtt megtapasztaljuk milyen, aztán ha nagyon rossz (bár még nem volt olyan), akkor elkönyveljük, hogy ide többet nem jövünk :D
2022. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!