KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » RandizĂĄs » Sxiasztok! Ciki vagy sem...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Sxiasztok! Ciki vagy sem elso alkalommal agyba bujni?đŸ€—đŸ˜‰

Figyelt kérdés

Adott egy nö es egy ferfi .

RĂ©gota ism egymast de ugy hozta az elet hogy mas irĂ nyba mentek .De ettol fuggetlenul tartottak a kapcsolatot neha beszeltek .Most egy par hete veletlen folytan talalkoztak .azota minden nap sms valtas .egyiknek sincs parkapcsolata .csak eleg nagy a tavolsag kb 500km.a pasi szeretne meglatogatni a csajszit .egyutt tolteni egy hetveget .kerdes ciki vagy nem ha elso alkalommal agyba bujnak vagy nem ?

Mar nem tinik .😀


2022. okt. 2. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** vĂĄlasza:
9%
Ha mĂĄr rĂ©gi ismerƑs,akkor nyugodtan.
2022. okt. 2. 15:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Azt csinĂĄlnak, amit akarnak, akĂĄrmennyi ideje ismerik egymĂĄst.
2022. okt. 2. 15:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/12 anonim ***** vĂĄlasza:
96%

Nekem nem fér bele.

Nem ciki, csak nem csinalnam. Sosem tudtĂĄn Ășgy senkivel lefekĂŒdni, hogy nem tudtam, mit akar tƑlem.


24N

2022. okt. 2. 15:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
2-es, vagyok, nekem sem okĂ©, Ă©n elƑbb kapnĂ©k pĂĄnikrohamot, minthogy szexeljek valakivel, akit a fent leĂ­rt mĂłdon ismerek, de nem nekem kell randiznom, hanem kĂ©t mĂĄsik embernek, akik azt csinĂĄlnak, amit akarnak.
2022. okt. 2. 15:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/12 anonim ***** vĂĄlasza:
41%
KĂ©t felnƑtt ember, azt csinĂĄlnak, amit akarnak Ă©s jĂłl esik. Én nem vagyok szĂ­vbajos elsƑ randin ĂĄgyba bĂșjni valakivel, ha kalandot akar, legalĂĄbb hamar letudjuk a dolgot Ă©s nem hĂșzza sokĂĄig az idƑmet, ha meg komolyat, akkor ennyitƑl nem fog vĂĄltozni a vĂ©lemĂ©nye, cserĂ©be mĂĄr tudjuk, mire szĂĄmĂ­thatunk a mĂĄsiktĂłl Ă©s nem Ă©rnek nagy meglepetĂ©sek. Ha nektek jĂłl esne Ă©s szeretnĂ©tek, akkor hajrĂĄ, cikinek semmikĂ©ppen sem ciki, csak mindenkinek mĂĄs errƑl a tĂ©mĂĄrĂłl a vĂ©lemĂ©nye.
2022. okt. 2. 16:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/12 anonim ***** vĂĄlasza:

Most ez a kĂ©rdĂ©s, ha jĂłl Ă©rtem, azĂ©rt merĂŒlt fel, mert nagy a tĂĄvolsĂĄg. EbbƑl kifolyĂłlag, hogyha meglĂĄtogat, akkor ne kelljen hazamenni a tĂĄvolsĂĄg miatt.. És mivel ott alszik, akkor mĂĄr az azt is jelenti, hogy szex legyen belƑle? Ez a talĂĄlkozĂĄs nĂĄlad törtĂ©nne vagy hol?

Mindegy is. A lényeg, hogy majdnem egy idegen emberrel egy szobåba.



"RĂ©gota ism egymast de ugy hozta az elet hogy mas irĂ nyba mentek .De ettol fuggetlenul tartottak a kapcsolatot neha beszeltek"

Ez nem nagy ismerettsĂ©g. Az, hogy nĂ©ha beszĂ©lsz valakivel attĂłl mĂ©g csak felszĂ­nesen ismered meg sms-eket kĂŒldözgetsz.

Nem olyan mintha, egy vadidegen jönne az utcĂĄn, de olyan se, hogy hĂș de mĂ©ly ismerettsĂ©g lenne.



Nekem ciki lenne, de kinek mi. Mindenki maga tudja, hogy neki mi fér bele.

2022. okt. 2. 16:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/12 anonim ***** vĂĄlasza:
GĂĄz.
2022. okt. 2. 18:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/12 anonim ***** vĂĄlasza:
31%
Nem gĂĄz. Én nem csinĂĄlok ekkora dolgot a szexbƑl. Ha Ășgy alakulnak a dolgok, akkor miĂ©rt ne. Szerintem sokan tĂșlagyaljĂĄk ezt a tĂ©mĂĄt.
2022. okt. 2. 19:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/12 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Cikinek nem feltĂ©tlenĂŒl az. Ɛ dolguk, felnƑtt emberek.

Én nem tennĂ©m szĂ©t a lĂĄbam egy szinte idegennek, az tuti.

2022. okt. 2. 21:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/12 anonim ***** vĂĄlasza:
26%
Felnottek kozt nem ciki
2022. okt. 2. 21:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!