Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tárkeresőkön mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mkdir kérdése:

Tárkeresőkön mostanában tényleg főleg szépen fogalmazva az egzisztencia számít? Nem vagyok 20 éves, sok barátnőm volt, sosem volt ezzel gondom. De két komolyabb csalódás után volt kihagyás.

Figyelt kérdés
Emiatt nehezen ismerkedem jelenleg élőben. Nem is férfi, hanem több nő ismerősöm említette, hogy mostanában az érzelmeket az anyagiak határozzák meg főleg ezeken az oldalakon. (25-35) Nem vagyok csóró de gazdag sem és sosem voltam elfogult,nem vagyok előítéletes. De most mégis azt veszem észre, hogy egyre inkább tényleg csak az számít mid van, lehetsz akármilyen, nem az ami valójában te vagy.

2022. okt. 6. 14:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ.

Ha nagy a korkülönbség akkor igen.

2022. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Lehet így van, lehet nem. Engem az érdekel, hogy miből szűrted ezt le?
2022. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább azt veszem észre nőként, hogy a társkeresőkön a férfiak többsége csak szexet akar...

Persze lehet csak rossz emberekbe botlunk bele.

Személy szerint nem igazán érdekel milye van vagy nincs ha a másik fél szimpatikus.

2022. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó adom, mindig vmi laza vagy titkos kapcsolatról beszélnek, esetleg csak barátok extrákkal.

Kész vicc

2022. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Természetesen randikból, beszélgetésekből, nő ismerőseim (több korosztályról beszélünk, van aki anyuka,) elmondásaiból, valamint abból kiket jel) valamint ismerek pár lányt, tudom kikkel mentek komolyabbra randilodalról, meg úgy az oldalakon a kommunikaciókból. Szóval ha egy kettó van jelen még azt mondom véletlen. Túl sok a negatív jel, ezért tettem fel a kérdést, nem akarok elhamarkodott döntéseket hozni
2022. okt. 6. 14:49
 6/31 A kérdező kommentje:
#3 biztosan híg a felhozatal ezt aláírom. Meg persze tudom vannak kivételek, ahogy írod, te is. De tudok olyan esetről, ahol külön kiemelte a profiljában hogy őt sem érdeklik az anyagiak. Aztán kiderult, hogy dehogynem (ez nem velem esett meg)
2022. okt. 6. 14:53
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

6.

Ez esetben kár pazarolni az időt egy ilyen nőre, ezt nőként mondom.

Igazából az én környezetemben is több nő elmondta nem hajlandó csakis olyan férfivel együtt lenni aki eltartja.

Nagyon nehéz ez az ismerkedés a mai világban de tényleg vannak kivételek és valószínű ezt a kivételt kell kivárnia az embernek.

2022. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Amikor mi ismerkedtünk a társkeresőn, nálunk valahogy nem került szóba a fizetés. Persze elmondta mit dolgozik, de ebből sokat nem tudtam következtetni. Beszélgettünk kocsikról is, mivel mindketten vezetünk. De a randi napjáig nem tudtam milyen kocsija van, ahogy ő sem hogy az enyém milyen. Amúgy egy suzukija volt 23 éves.

Randin ittunk egy kávét délelőtt, estefele meg egy üditőt.

Pénz dolgok szóba se kerültek. Se a lakhatásunk formája, hogy albi vagy saját ingatlan stb.

2022. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 igen valahogy én is így képzelném, és ez pár évvel ezelőttig így is volt, vagyis ritkán futott bele az ember ilyesmibe, vagy csak én voltam szerencsés?
2022. okt. 6. 15:09
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
9#Mi 1,5 éve jöttünk össze.
2022. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!