Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan teszitek túl magatokat azon ha egy lány akibe nagyon bele vagytok esve egyik pillanatrol a masikra kikosarazik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kaptam offot egy lánytól akivel elötte jópárszor találkoztunk és kavargattunk egy olyan dolog miatt amiről igazából nem tehetek, csak rosszkor voltam rossz helyen. Azóta egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a csajt, nem irogatok neki meg semmi de minden nap arra gondolok, hogy soha nem fogok mégegy ilyen lányt találni. Ti hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket?


21/F


2022. okt. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak az idő tud segíteni sajnos. Tudom, hogy eleinte mindig ő fog a fejedben járni, de aztán egyszercsak azon veszed észre magad, hogy nem is gondolsz rá.
2022. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz
2022. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ok a pánikra, ezer százalék, hogy találsz nála jobbat.

Mondjuk én nő vagyok, de ugyanaz :D

Hidd el, van tapasztalatom e téren, idősebb vagyok nálad.

2022. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszokott dolog már! :D
2022. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!