Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a karácsony, stb. így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a karácsony, stb. így hogy kéne udvarolnom egy lánynak 15 éves. Sajnos téliszünet van, hogy érhetném el? (MSN,IWIW)

Figyelt kérdés
Nagyon kéne segítség!
2008. dec. 23. 16:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
hát ha msncím v iwiw-en keresztül is udvarolhatsz neki :) kedves szavakal, bokokal stb. Vagy kérdezd meg töle, h karácsony után nem-e akar elmenni veled valahova sétálni v nem-e akar veled találkozni :)
2008. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak vedd fel msn-re és beszélgess vele jókat. Ha mindig van téma, és sokat nevettek, érezni fogja hogy valami van :)
2008. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Am én is keresnék 14-15 éves lányokat hátha összejönne. Nem tudom őszintén. Annyi nemnormális csaj van mostanában...
2008. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, IWIW-en már bejelöltem ha vissza igazol lehet bejövök neki vagy hadörüljön ez a marha xD


nah aztán elkéne kérni az MSN címét levélben ugye?

(meg van, de az illem!)

2008. dec. 23. 16:43
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy suliban volt már egy kisebb 1-2 perces szemezés :)
2008. dec. 23. 16:47
 6/19 anonim ***** válasza:

ha nem csak te néztél rá,akkor az már jelenthet vmit:)sztem ha már majd beszélgettek hívd el sétálni,vagy vhova:)és ha örül neki akár azt is megkérdezheted,hogy neki mihez lenne kedve.akkor garantált lesz a siker.

sok sikert! /manocska95/

2008. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy leszóltok, de interneten keresztül NE udvarolj! Abból ritkán sül ki jó!
2008. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát az a szemezés úgy kezdődöt hogy én elkezdtem nézegetni, ezt valahogy "kiszúrta" és ő is elkezdet nézegetni aztán egy kicsit elfordultam de a szemem sarkából láttam hogy ő is néz engem a szeme sarkából


SAJNOS SZÜNET VAN EZÉRT AZ MSN, IWIW. Egyébként őt nem így akartam megismerni de most máshogy nem menne! De ha segít Fortuna asszony akkor talán látni fogom az utcán :D

2008. dec. 23. 20:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Holnap Szenteste, legfejebb utána hívnám akárhova vagy esetleg délelőtt vagy még a délután? (sétálni, beszélgetni)
2008. dec. 23. 20:54
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az ünnepek után.. 27. körül talán. Ilyenkor sokan mennek rokonozni.. Nem hiszem, hogy ráérne (:

Ügyeslégy :P Szerencsés egy csaj lehet.. rendes pasinak tűnsz x)

2008. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!