Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy ritkán keres a férfi első randi után? Egy hete találkoztunk, holnap fogunk találkozni elvileg. Pl amikor dolgozik akkor is szerintem írhatna valamit reggel vagy délelőtt. Pár szót.

Figyelt kérdés
Többször is én írtam rá délelőtt. Ritkán, keveset beszélgetünk szerintem. Lehet hogy ő eleve ilyen? Hogy ilyen keveset kommunikál. Vagy mi lehet az oka? Dolgozik, dolgozott ő is hétköznap de szerintem akkor is írhatna pár szót, nem? Vagy ő ilyen lehet amúgy is?
2022. okt. 29. 13:27
1 2 3 4 5
 1/43 Noren1989 ***** válasza:
100%
Màsok azóta jobban teljesítettek az első randin.
2022. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
31%

Mit kéne írnia munka közben/ helyett?

Majd személyesen teljesen rád tud figyelni, és kellemesen, bővebben tudtok bármiről beszélgetni.

2022. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
38%

Meg csak randiztok de már olyan elvarasaid vannak mintha párkapcsolatban lennétek.

Ne csodálkozz, hogy nem ír, még levegőt sem hagyod hogy vegyen.

Ha folyamatosan a h@ts*jában logsz az lesz a vége, hogy dob mielőtt elkezdodott volna valami...

2022. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
3as: elvárás? Előtte akivel randiztam 2x vele nagyon sokat beszélgettünk, azért is furcsa. Vele nem tartott sokáig de nagyon sokat beszélgettünk ami nagyon jó volt.
2022. okt. 29. 13:42
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy elvaras, amikor tudod, hogy dolgozik de te azt várod el tőle, hogy neked irkaljon ahelyett, hogy dolgozzon. xD


Különben meg látod az előző randipartnereddel se sikerült hiába beszelgetettek... Vagyis attól, hogy valaki nem ír, beszélget veled feszt nem jelenti pontosan azt, hogy nem érdekled. Valószínűleg nincs ideje, valami közbejött stb.

Majd kiderul, én csak annyit mondtam, hogy ne zavard ha akar ír, ha nem teszi meg akkor meg felejtsd el!

2022. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
Azért reggel egy jó reggelt, mi a helyzet-be senki nem hal bele. Azért egy kis érdeklődés szerintem elvárható. Így azt mutatja, hogy nem érdekli.
2022. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pár szót várnál el?
2022. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk
2022. okt. 29. 13:57
 10/43 A kérdező kommentje:
8as: pl amit a 7es írt
2022. okt. 29. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!