Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok akik már feladták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik már feladták a csajozást! Hány évesen lett végleg elegetek? Voltak nagyon durva elutasítások?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy 40 est ismerek aki még most se tanult semmit a hibáibol. De rendithetetlen keres 45 évesen is vkit (aki megint ott fogja hagyni).


Szóval élete végéig sem adja fel. De azért megváltozni luxus lenne.

2022. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szünetet tartok most épp pár hónapig. Úgy éreztem a sok impulzus ami a csajozás során ér, felgyülemlett és katyvasz lett a fejemben. Most megálltam, és azon gondolkozom mit rontottam el, mit csináltam jól, min változtathatnék, és hogy vajon mit is akarok.

Eddig már volt is eredménye, de még várok mielőtt folytatom.

2022. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem adtam fel végleg, de mivel most van párom, így nehéz... szívesen ismerkednék, de nincs kedvem a párom előtti titkolózáshoz, kamuprofilokat létrehozni, stb...

Meg amúgy nem vagyok az a fajta, aki után bomlanának a nők, és így élőben sincs esélyem. Szóval most csak a párom van, nem ismerkedem.

2022. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27 körül amúgy
2022. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22


38 f incel

2022. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem voltak durva elutasítások, mert addig sem jutottam el. Egyszerűen levegőnek néztek a lányok/nők mindig is. Úgy igazán beszélgetni, kommunikálni sem nagyon tudok az ellenkező nemmel, elvégre miről beszéljek? Illetve nem is igazán kíváncsiak rám. Láttam a fősulin is, hogy egyesek olyan könnyen elbeszélgettek a lányokkal, nekem az sosem ment, nem ismertem egyet sem.
2022. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20
2022. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28 mert úgy érzem megtaláltam akit keresek ìgy nem vagyok nyitott màsra
2022. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!