Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire érdemes őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes őszintének lenni a randin?

Figyelt kérdés

Én csak szexet akarok,nem akarok párkapcsolatot,olyan magamnak való pasi vagyok,élvezem a szingli egyedüli életet.


Szomorú tapasztalatom, hogyha ezt őszintén bevallom,akkor nem lesz szex.

Legtöbbször adom a kedves aranyosat,hogy legyen valami de az annyira nem én vagyok.



2022. nov. 2. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Gusztustalan becsapni a másikat, ha igazi férfi vagy megmondod az igazat és ezzel vállalod azt hogy nem minden nő fog alád feküdni.
2022. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
ha már az első találkozás alkalmával se vagy őszinte, akkor bármi is a célod, sok bizalmat te se várj a másik féltől
2022. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Undorító dolog az ilyen. Közöld és ha lelép a csaj, keress olyat aki vevő is rád. :)
2022. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

ÉN.: Mindig elmondom amit te. 10-ből 9 anyámba küld.


HAVEROM.: Gyűrű zsebbe. Gyerekülés a csomitartóba. És lenyomja a "Barátnőm X éve meghalt rákban, és most tudok már tovább lépni..." dumát. Kis sírás, és a gimis lánytól a dögös nagyiig 10-ből 8 lexopja...izé...bexopja.

2022. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

De büszke lehet a haverod magára..

Remélem egyszer lesz olyan nő aki megelégeli és kitálal otthon róla mindent .

Na majd akkor ő is besz0pja. 🤷‍♀️

2022. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak szexet akarsz, minek randizol?
2022. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

6.


És mit csináljon? Mikor bejött a TINDER ide is, én örültem, aztán lassan tele lett fizetős prostikkal, meg olyan lánykákkal, akik azt hiszik, ez szerelem/társ kereső. Pedig ez egy szexrandi app. Ide érkező külföldi srácok mindig mondják, hogy leszervezik a csajt, mennek Viagrával meg gumival, aztán ott meg a csaj, aki várja a romantikát...de dugás nem lesz!

2022. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Miért akarsz randizni, ha csak szexre vágysz? Jópofizol, meghülyíted hazugságokkal, egyszer -kétszer szex, majd amikor már programokat akar veled, lekoptatod, és vérmérséklettől függően akár még a szemedet is kikaparja? Előbb-utóbb leesik mindenkinek, hogy át vannak verve, utána kezded mással előlről? Egy k...va olcsóbb lenne...

Vannak nőben is, akik csak szexet akarnak, miért nem eleve szexkapcsolatot keresel?

2022. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8. Mert ahhoz gyáva xDDD...


4. Haverod is példa arra, hogy lehet gerinc nélkül élni! :)

Nem kívánom hogy megtudja, milyen amikor a rák, mint betegség elviszi a családtagját!

2022. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8# jól összefoglalta

1-2 alkalommal szex,megunom őket

Utána pedig lekoptatom.


Különben jól látod volt már necces helyzetem emiatt,volt hogy miutan lekoptattam a csajt másnap reggelre a kocsim oldala végig volt karcolva több helyen.


Sajnos nem lehetett/nem tudtam rá bizonyítani,pedig nagyon szívesen feljelentettem volna rongálás miatt.

2022. nov. 2. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!