Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori pár randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori pár randi után szó nélkül lelépni?

Figyelt kérdés
Én pasi vagyok,nem tudom hogy velem lehet e a baj,de már több olyanba is belefutottam hogy volt pár randi,esetleg szex is,majd egy idő után szó nélkül eltűntek és semmilyen magyarázatot nem adtak.
2022. dec. 1. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Megbánták.

Nem akarnak megbantani meg kritozálni inkabb eltunnek mert attol még ha nekik nem lehet másnak bejössz. Felesleges is lenne elmondani mi a baj.

2022. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látszott esetleg rajtuk valami, hogy mondjuk nem érzik jól magukat?
2022. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi volt, helló! Nem divat ma már megindokolni semmit. Ilyen ez a fogyasztói világ. A nők bármikor találnak randi és szexpartnert.
2022. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem teljesen proli aki csak szó nélkül lelép. Ne foglalkozz vele, nem a te hibád. Az ő intelligenciáját mutatja. N
2022. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Árulja már el vki miért tartozik bárki is bárkinek indoklással magyarazkodásal? Ez rosszabb mint egy toxic kapcsolat ahol otthon állandoan számonkérnek.

Szabad emberek vagyunk elvileg.

2022. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem kell magyarázat, nem kell indoklás. Csak egyszerűen annyit is lehet mondani ennyi volt. Nem sok idő, és akkor mind a két embernek tiszta
2022. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5

Pár randin túl vagyunk. Napi szintű beszélgetések voltak. Szóval az normális hogy egyik napról a másikra lelép az ember életéből?

2022. dec. 1. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Első randi után tűntem már el én is. Olyan volt csak, hogy három randink volt és a férfi még csak egy picit sem közeledett, miközben azért harmadik randin már csók kéne, hogy legyen, de ő még a kezemet sem fogta meg soha és ha én közeledtem felé, elhúzódott. Akkor én úgy döntöttem, hagyom a f.ba. Rám írt a harmadik randi után pár nappal, válaszoltam a hogy vagy kérdésre és visszakérdeztem, de nem erőltettem tovább és ő sem. Egyszerűen nem értettem, hogy általában első vagy második randin már minden férfi csókolózni akar, sőt randi sem kell hozzá, buliban megy ismeretlenül is és úgy gondoltam, értenie kellett volna, mi bajom. Lehet te is valamit egyértelműen elrontottál és nem érzik, hogy meg kéne beszélni.
2022. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg csókot akar adni a férfi, elhajtja a nő a búsba! Szóval találd ki hogy mit akar a nő.
2022. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!