Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy egy sportos, magas, jóképű 30-as orvos egy 42 éves nővel van?

Figyelt kérdés

Igen, értem, lehet mondani, hogy neki az kell, de a nők részéről meg valahogy nem látjuk azt, hogy beérik azzal, ami nem a legjobb (úgy gondolom, hogy a leírt ember elég magas minőséget képvisel a nők szemében)


Ellenben a férfiaktól meg szinte már elvárják, hogy ne a legjobbat akarják, tehát a feszes, fiatal, érzelmileg még nem romhalmaz nőket, akikben van potenciál, ja és még gyereket is tudnak szülni.


Egész személyes sztorira épül a kérdésem, mivel én együtt jártam ezzel a nővel 1 évig, aztán kidobott mert 9 évvel fiatalabb voltam (ő 38 volt), és akkoriban még elég gyerekes is bizonyos tekintetben, de a legnagyobb probléma, hogy már küllemre sem hoztam azt a színvonalat, amit ő elképzelt (egy sportos, plasztikáztatott ügyvéd nőről beszélünk)


De érdekes módon, most ezzel a fószerrel már 3 éve együtt van, és valahogy ott nem probléma, hogy 5 évvel fiatalabb a csávóka. Nyilván értem én, hogy ha jó a KAN, akkor sokkal több minden el van nézve.


De ha én lennék a csávó, akkor tuti nem egy ilyen elhervadt virágszállal élnék együtt (önmagát azonosította így a nő anno)


Az is vicces egyébként, hogy a csávókának az egész családja ős miépes, engem meg elhordott minden nácinak a csaj, amikor megtudta hogy 18 évesen a jobbikra szavaztam vidéken.


De mindenesetre én dugtam 1 évig ezt a nőt, amikor még fiatalabb volt, ez a csávóka meg egy objektíve magasabb kategóriás ember, és ő meg 40-42 évesen kapta meg ezt a nőt? Sajnos én világ életemben csak az elhervadó nőknek kellettem, a fiataloknak nagyon ritkán, mivel nekik még lehetett válogatni a jó pasik közül, szóval én többször szembesültem vele, hogy egy bizonyos kor után mennyire gyorsuló ütemben képes lerongyolódni egy nő, platszika, kondi, botox ide vagy oda. Ja meg hát arról nem is beszélve, hogy ennek a nőknek is elég fullos csávója volt amikor még fiatal volt. Utána meg már valahogy én is belefértem a képbe, de addig csak nem állt le , amig meglett a kompromisszummentes FÉRFI.


Csak a sztoriba mindig a férfiaknak kell úgy tenni, mintha jó üzletet csináltak volna, miközben nyilvánvalóan ők engedtek nagyon sokat.


2022. dec. 2. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
23%

Az orvoslas mellett a regeszet is erdekli.



38F incel

2022. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 A kérdező kommentje:

ja plusz infó, én akkoriban csak egy kis noném mérnök alkalmazott voltam, kerestem 400-ezreket, aztán még azért is húzta a száját.


NADE EGY ORVOS, akinek még fegyvertartási engedélye is van! NA AZ MÁR TUD VALAMIT!


Nem mintha ne lenne nekem is kapcsolatom az elmúlt 3 évben, csak ugye megint egy idős nővel és a haverjaim halálba oltogatnak, hogy mi ez a gerontofilia.


hát bocs, de csak az ilyen nőknek kellek....nyilván ugyanezek a nők 20on éves korukban nem vettek volna komolyan semmilyen szinten.....mert volt JOBB kapás is.

2022. dec. 2. 16:15
 3/117 anonim ***** válasza:
0%
Rövid távra tervez.
2022. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
7%

"Nem mintha ne lenne nekem is kapcsolatom az elmúlt 3 évben, csak ugye megint egy idős nővel"



Ketton all a vasar. Ha nem jonne ossze senki ezekkel a fossziliakkal, lejjebbtekernek a hipergam szarsagaikat......



38F incel

2022. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 A kérdező kommentje:

ja gondolom azért van bejegyezve a praxisos kft-je a csaj lakására, meg azért irták be az anyóst ügyvezetőnek a cégbe ;)


mindenesetre ez a nő igazából mindig házhoz ment a pofonért és szinte kéri hogy kihasználják. Én modnjuk nem használtam ki, ha azt leszámítjuk, hogy a természet törvényeivel szembe menve megdugtam miközben sokkal jobban nézett ki mint én. (ez normál esetben nem szabadna hogy megtörténjen, mivel minden természeti erő ez ellen működik)

2022. dec. 2. 16:21
 6/117 anonim ***** válasza:
100%

"beérik azzal, ami nem a legjobb "


Talán neki az a legjobb és nem "beéri"

2022. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
100%

Talán vannak érzelmeik...

Ezért nem akadtak le a külsőségeknél

2022. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
96%

"De érdekes módon, most ezzel a fószerrel már 3 éve együtt van, és valahogy ott nem probléma, hogy 5 évvel fiatalabb a csávóka."


Az 5 év nem 9. Nekem pl. 5 év + a férfi javára már elég necces, de 9 már teljesen kizárt.

Másrészt biztos nem csak az életkor játszik szerepet.

Süt belőled az irgység és rosszindulat.


Na ezért sem szabad pasit az alsó polcról választani, mert a nagyja ilyen, meg mint a 38 incel is.

2022. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet hervadt, ha még mindig rajta kattogsz.
2022. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!