Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Idősebb generáció! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idősebb generáció! Ti mit szólnátok 55 évesen egy 59 éves nőhöz,ha előző párotok 12 évvel fiatalabb volt? Felvállalnátok? Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Éppen szakításban vagyunk az eddigi párommal,aki sokkal fiatalabb.Csinos,fiatalos,de.....alig van velem.A munkája is olyan,hogy van hogy hetente egyszer pár órát van velem.Van 2 felnőtt gyereke,az egyik még vele él, de annak is barátnője van már,dolgozik.Csak anyuka még úgy gondolja,hogy neki otthon a helye a fia mellett.Ezért nem költözött hozzám,pedig 3 éve vagyunk együtt.Elment 2 napos céges bulira,2 napig nem jelentkezett,nem volt elérhető.Váratlanul megismerkedtem ezzel a hölggyel,csak sajnos idősebb nálam.Vagyis a két hölgy között azért látszik,hogy van 16 év különbség az arcon.Mint nő azonban,..vonzóbb és nőiesebb az idősebb.Gondolkodásban is passzolunk jobban.Még csak randiztunk,de forr a levegő is az idősebb nő és közöttem.Amíg a fiatalban semmi szenvedély,addig ebben a nőben ott a tűz,szenvedélyes.Azt mondja,én váltom ki belőle.Ő olyan,hogy én lennék a legfontosabb az életében,nagyon tudna szeretni.A fiatalabb is szeretne engem,de nem látom a jövőt vele.Magányos lennék mellette,azt érzem.Az idősebb nő mellett szerintem nem lennék.Ti mit csinálnátok?

2022. dec. 21. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próba cseresznye. Garancia sosem lesz semmire.
2022. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem jó két nő között így hezitálni. Dobd ki mindkettőt és kicsit legyél magadban.
2022. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
55 éves fiú?
2022. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

1 konkrét fiatalabb nőt hasonlítasz 1 idősebbhez, akinek van egy adott konkrét élethelyzete.


Mi lenne, ha megint összejönnél egy 12 évvel fiatalabbal, de most olyat választanál, akinek a gyerekei és a családja már nem játszanak ekkora szerepet az életében?

2022. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az idősebb nő nem számít idősebbnek.
2022. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödsz, még jobban ki fognak jönni a fiatalabbal a különbségek köztetek. Szerintem most már próbálj a hátralévő időre valami észszerűbbe, véglegesebbe gondolkodni, és ehhez a korban veled egyező hölgy az alkalmasabb.
2022. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Uram f*@sza... Igen kva nagy különbség van egy 55 éves és egy 43 éves közt... Ti mégis mi a fenéről beszéltek?!
2022. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

nekem ez a kérdés több sebből vérzik.

"fiúk" megszólítással kérdéskiírás olyasmiről, amire a válasz egy 55 évesénél sokkal kevesebb élettapasztalattal is teljesen egyértelmű kéne, hogy legyen

2022. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem a nőt, nem azt nézem, hány éves és nyilván fel is vállalom.

Kinek akarsz társat? Magadnak, vagy a szomszédoknak mutogatni?

2022. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasik azt a nőt választják (tudat alatt), amelyik lefujja 2x egymás után, de úgy, hogy a füle is kettéáll.

Tök mindegy hány éves. Akihez vonzódunk (ész érvek nélkül) az a befutó.

Nem kell túldramatizálni. Élni, élvezettel, szenvedéllyel. Ne észérvekkel akarj, vonzódást, kívánást és vágyat felébreszteni.

2022. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!