Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy fiatal férfi nem jár bulizni, helyette inkább otthon van?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban zavarna ez téged ha nem lenne társasága?
2022. dec. 23. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Egy bizonyos idő után igen, mert nem csak a négy fal létezik és ők ketten...
2022. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Nekem erről az jut az eszembe, hogy az illető valószínűleg a saját fejébe van bezárva (másképp nem tudom ezt megfogalmazni), tehát valamilyen autisztikus mentális zavara van.

Semmilyen körülmények között nem lennék hajlandó párkapcsolatra olyasvalakivel, akinél ennek a veszélye akármilyen kis mértékben is, de fennáll.

2022. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
#2 Tehát szerinted azok, akik nem járnak bulizni, autista fogyatékos mentális betegek?
2022. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem, de a kérdező valószínűleg az.
2022. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
#4 Ezt honnan szűrted le?
2022. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Hááát, ebből most sértődés lesz... de tapasztalataim szerint az ilyen azért nem jár bulizni, mert nem hívják. Mert nincs senki, akivel mehetne. Akinek nem sikerült barátságokat kötnie, aki nem talált hasonló érdeklődésű embereket. Nyilván van, aki tényleg extrovertált. De én például nem akarom elhinni, hogy az ilyenek akkor sem mennének el bulizni, ha mondjuk népszerű vonzó pasasok lennének, akiknél garantált, hogy becsajoznak a buli végére.
2022. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nem zavarna, ha nem nekem kellene mindennek lennem. Mert én sem járok sehova, pont azért, mert igénylem az énidőt.
2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
#5: a színtelen, gondolati szegénységre / képzelőerő hiányára utaló fogalmazási stílusából.
2022. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Két mondatból? Te valami világhírű FBI profilozó vagy?
2022. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Saját dolga. Azt kezd az életével, amit akar. Életben semmi nem kötelező.. az alapvető biológiai szükségleteken kívül, de azok meg működnek maguktól a legtöbb esetben.
2022. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!