Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már h írtatok marketplace...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már h írtatok marketplace-n ruhát áruló "modell" csajoknak?

Figyelt kérdés
Jobbnál jobb nők árulják a megunt ruháikat marketplacen, volt már h bepróbálkoztatok és nem hajtottak el? :D

2023. jan. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyám....
2023. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
A csajok fűzésének egy új szintje ez bro. Bravo
2023. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült lealkudnom ez egyik ruhadarabot és így olcsóbban jöttem ki a szülinapi ajándékkal, de másra még nem fűztem be eggyet sem...
2023. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Hehehe :D Tisztára, mint Moe Syzlak, aki cipőkatalógusban lévő csajokra veri, mert az ingyenes.
2023. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Piaci rés srácok :DD
2023. jan. 13. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

😂😂😂😂😂

Szerintem simán megérdemelik. Aki pl a piros szemüvegét szétretusalt csöccsel, meg fejjel hirdeti, az meg is érdemli! 😂

2023. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na de kérem mi ez a lepontozás? Talán még ősszel nézem a marketplace-t, piros szemüveg a hirdetett tárgy, látok a képen egy szőke szemüveges csajszit, nagy csöcsökkel, rámegyek a hirdetésre, na mondom mi akar ez lenni? Látok egy brutál ronda fejű kiscsajt, szőke hajjal, sz*rrá filterezett fejjel, csak ugye a szemüveg alatt a filter semmit nem ér. Brutál ronda dagadt szemek! A csöcse kint, majdhogynem a nyakáig felretusálva, szó szerint a csöcsbimbója épp csak nem látszott ki, de maga az udvar igen. Az általa árult termék pedig egy műanyag piros szemüveg :D Nos kérem, ha egy szemüveget csöcsökkel kell eladni, akkor kérdezem én, hogy mitől rosszabb egy hivatásos k*rva, aki legalább felvállalja amit csinál, mint egy 1500-3000 Ft-os piros szemüveget áruló magamutogató ribi?

A másik ezek a csajok általában női cuccokat árulnak, többnyire ruhát. A csöcsükön kivül sok mindent nem látni a ruhából. Vajon melyik csaj vesz így ruhát? Az általam ismertek közül egyik sem. Valahogy szeretik egészben látni a ruhát! Egészben és hátulról egészben. Akkor vajon mégis mire valók ezek a marketplace csöcsárusok? Egyértelműen arra, hogy ráírjon, aki arra vágyik. :D Max néhányan arra verik maguknak.. :D

2023. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez már mindennek az alja 🤮

Mondjuk én se láttam még olyat, hogy az eladó saját képpel hirdet, akkor lehet, hogy tényleg magát (is) árulja.

2023. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rájuk szoktak írni,mert pl.foleg ruhás hirdetéseknél kb minden masodikhoz kiírja a csaj h ismerkedos üzeneteket nem kérek stb.:D


Ugyh gondolom már bedobták magukat a főnökurak

2023. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!