Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik nektek egy nő,végül mi az az indok,ami miatt nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

-kapcsolatban van a férfi

-nem hiszi, hogy...

-tart, hogy zaklatást kiált a nő


45/F

2023. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Ennek több oka is lehet, mert ugye fejbe nem látunk, csak a külső, meg a viselkedése ami látható.


- nyávogós

- hisztis

- majom

- fellengzős

- misszpics**a

- és talán azt látom, hogy ennek úgysem lennék elég...pláne ha azt láttam, hogy mondjuk milyen pasikkal volt eddig, ami jóval magasabb mérce hozzám képest.

2023. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl barátja van
2023. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyelem és ha nem jön be, ahogy másokkal viselkedik, vagy rájövök, hogy nem illene bele az életembe. Akkor minek kezdeményeznék?
2023. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy tetszik az csak egy dolog. Ettől még gondolhatom azt hogy nem lennénk egymáshoz valóak ezernyi okból kifolyólag.
2023. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Van egy alapbetegségem, így nem érzem azt, hogy bárki is elfogadna, így hagyom elmenni az esetleges lehetőségeket.
2023. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Önbizalomhiányos és félénk vagyok😔
2023. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
#6 Annyiszor jöttél már ezzel az alapbetegségeddel. Leírod mi az ami ennyire akadályoz, hogy még esélyt sem adsz magadnak?
2023. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8# nem 6#-os vagyok, de leirom hogy nekem milyen tapasztalatom van.

hatranyos helyzetu vagyok, tudom milyenek az emberek. Nagy ivbol kerulnek. Majdnem mindenki egeszsegeset akar. Gondolom ismered a diszkriminacio szot. Csak azt fogadjak el, aki nagyon jofej, okos, lehet vele tartalmasan beszelgetni, nem nez ki rosszul.

Szoval ez nem ugy mukodik, hogy ha valaki megtetszik, le is szolithatom. Ha valakinek ugy latszik hogy bejovok, elso bemutatkozaskor eszreveszi, hogy mi a bajom, igy tehat utana 99% hogy el fogja utasitani.

Hasonlo sorstarssal lehet ismerkedni, pl en nem akarok, mert nem ugy szulettem, hanem betegseg miatt alakult ki.

2023. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én ezt értem. Csak konkrétan a betegségre lettem volna kíváncsi, aminél nem is elutasítják az embert, hanem saját maga utasítja el a lehetőségeit.

2023. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!