Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetek házi cigányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek házi cigányokkal?

Figyelt kérdés
Házi cigány alatt, nem a munkakerülő söpredéket értem, akik falkákban járnak. Jobban megszeretném érteni a kultúrájukat, de a műveltebb réteg foglalkoztat. Az orkok ösztönlények, akár a magyar alsóosztály, nem kapnék igazi képet arról, amit keresek. Köszi.

2023. jan. 28. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szívás amikor kirabolják az embert , meg egyéb , de ettől függetlenül szerintem a romák ugyanolyan rosszul járnak sajnos Magyarországon.

Ha változást akarsz csinálj egy alapítványt ahol a roma közösség is talál célt.

2023. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs időkeretem egy alapítványra, viszont hétvégente szívesen eljárnék olyan társaságokban, ahol nem az életem féltésével lennék elfoglalva, hanem az ő kultúrájukkal.
2023. jan. 28. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj a c-el, hogy akármilyen műveltek, látszólag akármennyire normálisak, értelmesek, ha valami baj vagy vita, nézeteltérés van, akkor ugyanolyan alja lesz a nagy művész is, mint az utolsó borsodi putris.


Egyébként meg komoly zenében is akadnak romák, mert az soknak a vérében van, es nem csak a mulatós. Ők a legnormálisabbak, vagy a dolgozók közül is sokan. Van a kulturájukban jó is, rossz is, érdekes egyébként.


Csak párkapcsolatot ne akarj velük soha!!

2023. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek a zenéhez, ezért nem is próbálkozom azzal a vonallal. Nem mintha terveztem volna párkapcsolatot, de mivel indoklod a kijelentésed?
2023. jan. 28. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Azzal, hogy a rokonai is a társad lesznek, vagy nézeteltérés miatt rád megy az egész rokonság.

Pedig nem mindegyik roma putri és tud viselkedni viták közben.

És léteznek magyarok is akik megütik az alpári roma szintet csak hát arról nem beszélünk mert akkor is magyar. 😂

2023. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Én 3 évig jártam egy cigány nővel. Nem mondom, hogy ők képviselték a magaskultúrát, az öccse 10 osztályt végzett, abból a 9.-et háromszor..., de például a húga egyetemre jár.

Az a baj, hogy a helyzetük jelenleg egy zsákutca. Jól kimutatható összefüggés van az iskolázottság, valamint a vitakultúra, a munkavégzés, a konfliktuskezelés, és még sok más jellemző között. Minél iskolázottabb valaki, annál kevésbé jellemző rá az állatias viselkedés. Kivételek persze vannak, de most nagy általánosságban értem. Az iskolázottság viszont nagyban függ a családi körülményektől. Ördögi kör. Pocsék körülmények között nő fel, jóval kevesebb esélye van normális végzettséget szerezni, sőt, normális munkát is, így az ő gyerekei is hasonló körülmények között nőnek majd fel, és hasonló életutat járnak be.

2023. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

#4

Mondjuk nem mindegy te férfi vagy vagy nő. Egy cigány feleség nem biztos hogy rossz, de egy férj az a pokol (tiszteket a kivételnek)


Mert náluk a nő az kb egy tárgy, akinek az a feladata hogy szolgálja az urát, vezesse a háztartást, nevelje a gyerekeket. Csak ezeknek éljen. Nem kell hobbi (azt se tudják mi az), barátok csak a család, es sok iskola se, hisz minek az, életcél hogy majd asszony legyen. Dolgozni se, max ha nagyon muszaj valami egyszerűt.

Na ezt egy magyar nő legfeljebb addig bírja amég szerelmes.

Es ott teljesen természetes hogy a nőt meg lehet ütni, talán "meg is kell, ha nem jól viselkedik". Valamint a férfi nőzhet, az nem megcsalás, hisz nincs benne érzelem, még a nőnek abszolut nem lehet férfi barátja (még haver sem), merthogy már egyetlen beszélgetés is ajtó a megcsaláshoz. Ez iskoka- és munkatársakra is igaz.


Én is túlságosan beleszerettem egyszer egy nagyon jóképű, es akkor mély érzésűnek tűnő zenész cigányfiúba, és sajnos túl sokáig maradtam vele.

#3

2023. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó tetszik az írásod, nem tudom mennyi fantázia és mennyi alapszik tényekre. Sajnos számomra ez ismeretlen zóna, persze érdekelnek a történetek, hogy ki hogy látja, de én továbbra is első kézből szeretnék tapasztalatokat gyűjteni és mint írtam nem tervezek párkapcsolatot létesíteni, viszont téma szinten ez is érdekel.
2023. jan. 28. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
A veranda alatt. Anyàm söprővel szokta hajkurászni őket
2023. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!